• کد خبر:۷۰۵۸۷
مسئول فنی من هستم و این باخت را به گردن می‌گیرم/
  • ۲۲:۱۰
  • ۳۱/شهريور/۱۳۹۶

علی کریمی: ترجیح می‌دهم روی نیمکت باشم تا کنار خط

 سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مسئول فنی تیم من هستم و این باخت را به گردن می‌گیرم.

به گزارش «دی اسپورت»؛ علی کریمی بعد از شکست تیم‌اش مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: نتیجه برای ما اصلا خوب نبود، ولی از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم، به خصوص به خاطر بازی خوب در نیمه دوم. 

وی افزود:‌ ما این بازی که در نیمه دوم انجام دادیم باید بعد از گل‌مان انجام می‌دادیم. صدای من کمی گرفته است به خاطر فریادهایی که زدم . 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد: فکر می‌کنم پیکان بعد از برد پرسپولیس با روحیه بهتری به مصاف ما آمد و نتیجه‌اش را گرفت آنها فشار زیادی به تیم ما آوردند و از تجربه خودشان نهایت استفاده را بردند.من به کادر فنی و بازیکنان تیم پیکان تبریک می‌گویم. 

کریمی در پاسخ به این سوال شرایط در آینده برای تیمش چطور ارزیابی می‌کند گفت: ما باید باز هم کار کنیم و مشکل از من است .  این باخت به گردن من است و من مسئول فنی تیم هستم و باید برنامه‌ریزی تمرینات را طوری پیش ببرم که شاهد اینگونه مسائل نباشیم. ما نیاز به چند بازیکن داریم که خوشبختانه جا برای بازیکن خارجی است و به دنبال این هستیم که تعدادی بازیکن خارجی به جمع ما اضافه شود. امیدوارم بتوانم تیم را تقویت کنم، البته این را هم بگویم که بازیکنان من زحمتشان را کشیدند و تیم ما نسبت به حریف کم‌تجربه‌تر بود. 

وی افزود: بعد از نیمه دوم من کمی امیدوارتر شدم که می‌توانیم با تلاش بیشتر دوباره می‌توانیم به شرایط لیگ برگردیم و نتایج را درخور نفت تهران کسب کنیم. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا کمتر به کنار خط می‌آمد،‌گفت: بهانه نمی‌آورم اما علاقه ندارم زیاد کنار خط باشم. یک مقدار مشکل داشتم و نمی‌توانستم کنار خط بایستم که آقای امامی‌فر زحمت این کار را کشید. ترجیح می‌دهم بیشتر روی نیمکت بنشینم. 

کریمی در خصوص اینکه آیا فکری برای جذب بازیکنان خارجی و اینکه برای عقد قرارداد با آنها به مشکل نخورند کرده است یا خیر،‌گفت: ما یک بازیکن جذب کردیم و الان نمی‌توانم بگویم بازکنان تیم‌های دیگر مبالغ‌شان چگونه است اما بازیکن پیشین ما که الان به استقلال خوزستان رفته و اسم او را دقیقاً به یاد ندارم، در این لحظه یکی از خبرنگاران خطاب به کریمی نام تاباتزه را یادآوری کرد که کریمی ضمن تشکر از او ادامه داد این بازیکن از بازیکنان ایرانی ارزان‌تر بود و قسمت استقلال خوزستان شد. ولی ما سعی می‌کنیم با ایجنت‌های بازیکنان مدنظرمان به توافق برسیم، اول شرطمان این است که آنها در تمرینات باشند و حتی مبلغ پیشنهادی خود را به آنها اعلام کردیم و سعی می‌کنیم از این اتفاقاتی که در فوتبال ما در مورد بازیکنان خارجی رخ می‌دهد،‌جلوگیری کنیم. 

انتهای پیام/کارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار