• کد خبر:۷۱۴۲۷
اختصاصی دی اسپورت؛
  • ۲۰:۵۷
  • ۲۲/مهر/۱۳۹۶

گزارش تمرین امروز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی

تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر، روز شنبه از ساعت 15 زیر نظر نادر دست نشان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی با حضور هواداران پر شور این تیم برگزار شد. ۶

به گزارش «دی اسپورت»؛ تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر، روز شنبه از ساعت 15 زیر نظر نادر دست نشان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی با حضور هواداران پر شور این تیم برگزار شد.

مهران نصیری مدیر عامل ، ناخدا تیمور عیسی زاده رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی ، ناخدا حاج آقایی سرپرست اسبق تیم فوتبال ملوان و شاهپور نوری زاد دروازه بان افسانه ای و پیشکسوت تیم فوتبال ملوان از جمله میهمانان ویژه تمرین عصر روز شنبه تیم ملوان بودند که مورد استقبال اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان قرار گرفتند.
عرفان پور افراز که در دیدار مقابل تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد ، در تمرین عصر روز شنبه غایب بود.
یک بازیکن تستی که در پست دفاع چپ بازی میکرد در تمرین عصر روز شنبه تیم فوتبال ملوان حضور داشت.
حمید رضا فتحی ، آرمین انبساطی ، پویا جمادی ، پرهام صیاد بورانی و میلاد محسنی پنج بازیکن تیم فوتبال امید ملوان با صلاحدید نادر دست نشان در تمرین عصر روز شنبه این تیم حضور یافتند و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.
تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه با لباسهای جدید به تمرین پرداخت که این لباس ها شباهت زیادی به پیراهن تیم اینتر میلان ایتالیا داشت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند ، که این بخش از تمرین به انجام تمرینات گرم کردن با توپ و استارتهای سرعتی کوتاه اختصاص داشت.
مرحله دوم تمرینات تیم فوتبال ملوان به انجام تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت که این تمرین به دو بخش جداگانه تقسیم میشد.
بخش اول تمرینات تاکتیکی عصر روز شنبه به انجام تمرینات حضور در فضای مناسب و اقدام به گلزنی در مراحل مختلف اختصاص داشت.
همچنین در بخش دوم تمرینات تاکتیکی عصر روز شنبه بازیکنان تیم فوتبال ملوان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از مدافعین زیر نظر نادر دست نشان تمرینات اختصاصی را در دستور کار داشتند و یک گروه از هافبک ها و مهاجمین نیز زیر نظر مهدی حسنی مقدم و نادر عزت الهی تمرینات اختصاصی حمله به دروازه را مرور نمودند.
بخش پایانی تمرین عصر روز شنبه به بازی فوتبال اختصاص داشت که در این بخش از تمرین بازیکنان در دو گروه زرد و آبی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان این بازی درون تیمی با تک گل پژمان نوری به سود تیم آبی به اتمام رسید.
دروازه بان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه به شکل اختصاصی زیر نظر شعبان رمضانی به تمرین پرداختند.
بابک مرادی مهاجم تیم فوتبال ملوان در پایان تمرین عصر روز شنبه به شکل اختصاصی زیر نظر عمار رمضان نژاد به تمرین پرداخت.
پوریا غلامی ، ایمان مهدی نژاد و رضا نبی زاده به دلیل مصدومیت در تمرین عصر روز شنبه به شکل اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز به تمرین پرداختند.
تعدادی از هواداران عاشق و متعصب تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه حضور داشتند و به تشویق تیم فوتبال ملوان پرداختند.
تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه از ساعت 11 در استادیوم تختی پیگیری خواهد شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار