• کد خبر:۷۱۴۳۱
 در هفته نهم لیگ دسته اول تیم‌های بالای جدولی نساجی با مس کرمان و برق شیراز با بادران روبرو می‌شوند تا صدر جدول روز پر التهابی را دنبال کند. ۶

به گزارش «دی اسپورت»؛ هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال ایران فردا با برگزاری 9 دیدار در شهرهای مختلف دنبال می‌شود

نفت مسجدسلیمان صدرنشین لیگ دسته اول بعد از اینکه هفته قبل مقابل ملوان در خانه متوقف شد برای تداوم صدرنشینی این هفته به میهمان شهرداری تبریز است. شهرداری تبریز طی 8 هفته گذشته تنها 5 امتیاز کسب کرده و وضعیت خوبی در جدول ندارد.

در حساس‌ترین دیدار هفته برق جدید شیراز میزبان بادران است. تیم‌های چهارم و دوم جدول که 16 امتیاز دارند فردا در شیراز به مصاف یکدیگر می‌روند. 

اکسین با علی لطیفی و مس رفسنجان با هدایت علی سامره در کرج به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که تقابل استقلالی های سابق را درپی خواهد داشت . لطیفی پیش از این توانسته در ورزشگاه انقلاب پاشازاده را شکست دهد.

دیگر دیدار حساس این هفته در مازندران به میزبانی نساجی برگزار می‌شود. نساجی که با 16 امتیاز در رده سوم جدول قرار داد به مصاف مس کرمان 15 امتیازی می‌رود که در رده پنجم جدول قرار دارد. رویارویی تیم‌های بالایی جدولی در این هفته باعث شده تا  حساسیت مسابقات بالا برود.

راه آهن قعر نشین لیگ دسته اول میزبان صبای قم رده شانزدهمی است تا در این هفته رقابت تیم‌های ته جدولی هم مشاهده شود. راه آهن و صبای قم تا به اینجا موفق به کسب پیرزوی نشدند و شاید این بازی فرصتی برای این دو تیم برای کسب اولین پیروزی باشد.

برنامه مسابقات هفته نهم را به طور کامل در زیر می‌خوانید:

هفته نهم

یکشنبه 96/7/23

خونه به خونه - ماشین‌سازی‌تبریز 15:00

راه‌آهن - صبای قم 15:00

برق جدید شیراز - بادران تهران 15:00

ملوان - آلومینیوم اراک 15:15

شهرداری تبریز - نفت‌ م.سلیمان 15:15

اکسین البرز - مس رفسنجان 15:15

مس کرمان - نساجی مازندران 16:00

شهرداری ماهشهر - فجر سپاسی 16:15

گل گهرسیرجان - ایران جوان بوشهر 16:15

انتهای پیام/ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار