• کد خبر:۷۱۵۸۵
در گفت و گو با «دی اسپورت»؛
  • ۱۲:۵۹
  • ۲۷/مهر/۱۳۹۶

اصغر اکبری: فوتبال قابل پیش بینی نیست

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: در این بازی با برنامه برابر حریفمان به میدان رفتیم، چند موقعیت گل را هدر دادیم اما بازی گره خورد و اینگونه از آب درآمد. باید پیروز این دیدار می شدیم که شانس با ما یار نبود. ۴

: به گزارش «دی اسپورت»، سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز در خصوص تساوی تیمش برابر گل ابریشم تهران به خبرنگار «دی اسپورت» گفت:بازی بسیار خوبی بود ، تیم گل ابریشم از لحاظ فنی تیم منظمی بود. به نظر من هر دو تیم فوتبال خوبی را ارائه کردند.

 

اصغر اکبری ادامه داد: فوتبال هیچوقت قابل پیش بینی نیست، تیم حریف هفته گذشته در خانه اش 3 گل از مس نوین دریافت کرده بود و این نتیجه را نمی توان ملاک گرفت، اما برابر ما یک فوتبال زیبا و منطقی ارائه کردند در مقابل ما نیز برابر این تیم کم نیاوردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز اذعان داشت: در این بازی با برنامه برابر حریفمان به میدان رفتیم، چند موقعیت گل را هدر دادیم اما بازی گره خورد و اینگونه از آب درآمد. باید پیروز این دیدار می شدیم که شانس با ما یار نبود.

 

اکبری بیان داشت: اگر مهاجمین تیمم کمی با دقت بودند می توانستیم با 3 امتیاز از میدان خارج شویم. در کل از تمامی بچه های ما که در این دیدار تلاش زیادی کردند و زحمت کشیدند راضی هستم و تشکر میکنم.

 

 

خبرنگار: کریم عزیز نژادارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار