• کد خبر:۷۱۸۸۹
با جیب خالی نمی شود تیمداری کرد
  • ۲۳:۲۱
  • ۰۹/آبان/۱۳۹۶

جعفری: دروازبانم را در پست مهاجم به میدان فرستادم!

جهانبخش جعفری می گوید بازیکنان و کادرفنی یک ریال دریافتی نداشته اند و همین امر باعث شده تا دست به اعتصاب زنند. ۳

به گزارش «دی اسپورت»؛ سرمربی تیم فوتبال کیمیا فرایند قم پس از شکست تیمش برابر خیبر خرم آباد در گفت و گو با خبرنگار «دی اسپورت» گفت: متاسفانه طی هفته اخیر بدلیل مشکلات مالی تمرین نداشته ایم ، تیمی که تمرین نداشته باشد در میدان هم نمی تواند بازی خوبی ارائه دهد.

 

جهانبخش جعفری با اشاره به مشکلات عدیده مالی این تیم گفت:با جیب خالی نمی شود تیمداری کرد، تا به امروز بازیکنان و کادرفنی یک ریال دریافتی نداشته اند، به بازیکنان حق می دهم که دست به اعتصاب زنند. تا همین بازی هم بازیکنان بخاطر وعده های من به میدان رفته اند اما با وعده تاجایی می توان پیش رفت و پس از آن دیگر جواب نمی دهد.

 

وی افزود: در دیدار امروز مقابل خیبر متاسفانه 12 بازیکن را بیشتر در اختیار نداشتم و گلر را بعنوان مهاجم به میدان فرستادم، اما با تمام مشکلاتی که داشتیم و اسیر روز بد داوری شدیم. متاسفانه در این دیدار داور در خانه خودمان پنالتی صدرصد ما را ندید تا بازی را به حریف واگذار کنیم.


سرمربی تیم فوتبال کیمیا فرایند در پایان گفت: امیدوارم مدیران باشگاه هرچه سریعتر مشکلات مالی را برطرف کنند چرا که در ادامه این روند ممکن است اعتصاب بازیکنان ادامه دار شود و تیم با مشکل بزرگی مواجه شود.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار