• کد خبر:۷۱۹۰۵
سرمربی آلمانی در همان هفته های نخست حضور در تهران ادعای جالبی پیرامون گلر جوانش در رسانه های آلمانی مطرح کرد که خیلی رود عملی شد. ۲

به گزارش «دی اسپورت»؛ وینفرد شفر در بدو ورود به تهران و نشستن روی نیمکت رهبری استقلال ترجیح داد همان راهی که منصوریان آغاز کرده بود را در درون دروازه تیمش ادامه بدهد و به جای مهدی رحمتی همچنان به سیدحسین حسینی اعتماد کند.


سرمربی المانی بعد از یکی دو بازی اول در گفتگویی با رسانه های آلمانی در واکنش به نیمکت نشین کردن رحمتی مدعی شد گلر جوانی که در اختیار دارد آینده روشنی خواهد داشت. شفر گفت:« من در آلمان به کاشف اصلی اولیورکان معروف هستم از همین رو حالا می خواهم در ایران هم با اعتماد به جوانی مثل حسینی راه حضور او در تیم ملی ایران را فراهم کنم چون شک ندارم او گلر سوم تیم کی روش در جام جهانی روسیه خواهد بود».

با گذشت تنها دو هفته از این ادعا سرمربی پرتغالی تیم ملی از سیدحسین حسینی به اردوی تیم ملی دعوت کرد تا گام اول از عملی شدن پیش بینی جالب شفر برداشته شود. گامی بلند که می تواند سرنوشت جانشین رحمتی در استقلال را کاملا تغییر داده و او را برای سال های سال مرد اول درون دروازه آبی ها کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار