• کد خبر:۷۲۰۲۱
اعلام آرای انضباطی جام حذفی
  • ۱۲:۱۸
  • ۱۴/آبان/۱۳۹۶

تیم خونه به خونه جریمه نقدی شد/توبیخ کتبی مربی اکسین

کمیته انضباطی آرای خود را درباره برخی از مسابقات جام حذفی صادر کرد. ۲

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران، دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و اکسینالبرز برگزار و از سوی علیرضا دلیخون، مربی تیم اکسین البرز تخلفاتی مبنی اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

مسابقه تیم های ایران جوان بوشهر و گل ابریشم تهران برگزار و از سوی حسین ملکی بازیکن تیم گل ابریشم تهران تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

هادی وجدی، سرپرست تیم گل ابریشم تهران نیز به دلیل الفاظ نامناسب به داور بازی، به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم داماش گیلانیان به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری در دیدار با تیم صنعت نفت آبادان ، به پرداخت 36 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خونه به خونه بابل به خاطر تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر سیاه جامگان مشد مبنی بر پرتاب اشیا و انداختن لیزر به بازیکنان تیم مقابل، باید مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم ملوان بندر انزلی به خاطر پرتاب اشیا و نارنجک توسط تماشاگرانش در دیدار مقابل استقلال خوزستان باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار