• کد خبر:۷۲۱۳۸
اختصاصی دی اسپورت
  • ۱۶:۱۸
  • ۱۷/آبان/۱۳۹۶

کلانتری : با شایستگی 3 امتیاز را کسب کردیم

سرمربی تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز گفت: در نیمه اول بیشتر لحظات بازی در اختیار تیم ملوان بود، اما در نیمه دوم ما موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم. ۲

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار دی اسپورت، درباره برتری 2 بر یک تیم فجرسپاسی مقابل ملوان بندرانزلی در هفته دوازدهم لیگ دسته اول، اظهار داشت: دو تیم بازی محکمی انجام دادند و موقعیت‌های زیادی هم روی دروازه‌ها به وجود آمد. در نیمه نخست بیشتر لحظات بازی در اختیار تیم ملوان بود و این تیم فشار زیادی روی دروازه ما وارد آورد.

 

وی ادامه داد: متأسفانه در همان نیمه روی اشتباه فردی گل خوردیم، اما در نیمه دوم بازی را کاملاً در اختیار گرفتیم و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم. داور هم در یک صحنه برای ما پنالتی گرفت، اما نمی‌دانم چرا بعد از چند دقیقه پنالتی را برگرداند. ما که اصلاً نفهیمیدیم در آن صحنه چه اتفاقی افتاد و برای چه از تصمیم خود منصرف شد، در هر صورت در ادامه خدا کمک کرد و توانستیم دو گل بزنیم و برنده بازی شویم. ملوان هم تیم پُر مهره و قلدری بود و دروازه‌بان این تیم هم خیلی خوب کار کرد.

 

سرمربی تیم فجرسپاسی در خصوص داوری این دیدار، تصریح کرد: مشکل داوری فقط همان پنالتی بود که داور ابتدا گرفت و بعد از تصمیمش صرف‌نظر کرد. به جز این صحنه اتفاق خاص دیگری در بازی رخ نداد، اما اگر داور در آن صحنه اشتباه کرده باشد، ظلم شدیدی در حق تیم ما کرده است.

 

کلانتری در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل اکسین البرز نیز خاطرنشان کرد: اکسین هم در این فصل تیم خوبی نشان داده است. ما باید ابتدا این تیم را آنالیز کنیم و بعد برای این مسابقه برنامه‌ریزی کنیم تا به امید خدا با آمادگی بالا پا به میدان بگذاریم.

 

خبرنگار:حسین محمدیارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار