• کد خبر:۷۲۲۱۴
تلاش برای حضور در جمع مدعیان
  • ۰۹:۲۸
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی اکسین البرز - فجر سپاسی شیراز

دی اسپورت: در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم اکسین البرز و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم می روند. ۹

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14:30 دو تیم اکسین البرز و فجر سپاسی شیراز در استادیوم انقلاب کرج به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال اکسین البرز تا بدین جای رقابت ها عملکرد نسبتا خوبی داشته و با اینکه پیش از آغاز فصل زمان کافی برای انجام کارهای بدنسازی و تاکتیکی نداشته است نتایج قابل قبولی کسب کرده و توانسته خود را بعنوان یک تیم مدعی معرفی کند. آنها هفته گذشته مقابل تیم صبا به برتری یک بر صفر دست یافتند و جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بخشیدند، تیم فجر سپاسی نیز پس از شروع نا امید کننده ابتدای فصل رفته رفته خود را پیدا کرده است و توانسته نتایج مطلوبی کسب نماید و تا رده هشتم جدول خود را بالا بکشد، آنها نیز با پیروزی مقابل تیم مدعی ملوان در هفته دوازدهم مسابقات نشان دادند می توانند حتی جزو تیم های مدعی صعود به لیگ برتر باشند.

 

طلایی پوشان البرزی تا بدین جای کار در مصاف با حریفان دوازده گل به ثمر رسانده اند و نه گل نیز دریافت کرده اند و با 19 امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی حضور دارند. طلایی پوشان شیرازی نیز در تقابل با رقبا ده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند در حالی که به همین میزان نیز گل دریافت کرده اند.

 

اکسینی ها از دوازده دیدار گذشته پنج پیروزی، چهار تساوی و سه شکست را بدست آورده اند، فجری ها نیز پنج پیروزی، سه تساوی و چهار شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

می توان گفت این دیدار برای دو تیم یک دیدار شش امتیازی محسوب می شود به این دلیل که هر کدام که موفق شوند سه امتیاز بازی را از آن خود کنند می توانند ضمن ادامه روند رو به رشد خود به جمع مدعیان نیز نزدیک تر شوند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند تا رده چهارم جدول صعود داشته باشد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی سایر رقبا در کسب نتایج لازم می تواند به مانند تیم مقابل تا رده چهارم جدول خود را بالا بکشد!

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گوی

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار