• کد خبر:۷۲۲۱۵
یکی در پی صعود دیگری بدنبال فرار از سقوط!
  • ۰۹:۵۲
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی شهرداری تبریز - خونه به خونه بابل

دی اسپورت: از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم شهرداری تبریز و خونه به خونه بابل به مصاف هم می روند. ۷

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14:30 دو تیم شهرداری تبریز و خونه به خونه بابل به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم شهرداری تبریز که دو هفته ای بود در تقابل با حریفان به نتیجه مساوی دست می یافت در هفته دوازدهم رقابت ها مجددا متحمل شکست شد آن هم در خانه مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان، نتیجه ای که باعث شد این تیم در همان رده هفدهم جدول باقی بماند و تنها به ادامه کار در هفته های آتی امیدوار باشد، تیمی که اوضاع چندان خوبی در جدول رده بندی ندارد و در صورت تقویت نشدن پس از سال ها تلاش برای حضور مجدد در لیگ دسته اول به فاصله یک فصل دوباره به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد اما تیم خونه به خونه در ادامه روند رو به رشد خود در هفته دوازدهم نیز موفق به شکست تیم قعر جدولی راه آهن شد تا ضمن حفظ فاصله امتیازات خود با سایر تیم های بالا نشین همچنان بعنوان یک تیم مدعی سایه به سایه سایر مدعیان حرکت کند.

 

سرخ پوشان تبریزی از دوازده دیدار گذشته یک پیروزی، چهار تساوی و هفت شکست را بدست آورده اند و با 7 امتیاز در رده هفدهم جدول حضور دارند، سرخ پوشان بابلی نیز پنج پیروزی، پنج تساوی و دو شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 20 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم بادران در مکان چهارم جدول جای دارند.

 

تبریزی ها تا بدین جای کار در مصاف با حریفان هفت گل به ثمر رسانده اند و در مقابل پانزده گل نیز دریافت کرده اند، آنها یکی از ضعیف ترین خطوط حمله و دفاع لیگ را در اختیار دارند، بابلی ها نیز در تقابل با رقبا چهاره بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و هفت بار نیز توپ از خط دروازه شان عبور کرده است.

 

شهرداری چی ها در هفته دوازدهم رقابت ها در دیداری خارج از خانه با حساب دو بر یک مغلوب تیم ایرانجوان بوشهر شدند، خونه به خونه ای ها نیز در دیداری خانگی موفق شدند با یک گل تیم راه آهن را شکست دهند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار می تواند مجموع امتیازات خود را به عدد ده برساند و در صورت عدم نتیجه گیری تیم های صبا و آلومینیوم دو پله صعود را در جدول رده بندی تجربه می کند. تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی تیم نساجی در کسب نتیجه لازم می تواند جایگاه این تیم در رده سوم جدول را تصاحب کند.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار