• کد خبر:۷۲۲۱۶
نساجی در پی جبران مافات/صبا بدنبال فرار از منطقه خطر
  • ۱۰:۵۲
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی نساجی مازندران - صبای قم

دی اسپورت: در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم نساجی مازندران و صبای قم به مصاف هم می روند. ۷

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14:15 دو تیم نساجی مازندران و صبای قم در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به امار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال نساجی که تا پایان هفته یازدهم رقابت ها با 23 امتیاز در رده دوم جدول حضور داشت و شانس این را داشت که با پیروزی مقابل تیم بادران فاصله سه امتیازی بین خود و تیم صدرنشین را حفظ کند در خانه این تیم با یک گل مغلوب شد تا این فاصله به شش امتیاز برسد و یک پله سقوط را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم صبای قم نیز که این روزها حال و روز خوبی ندارد و جزو گزینه های سقوط به دسته پایین تر به حساب می آید و نتایج ضعیفی نیز تا بدین جای کار کسب کرده است با 9 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم آلومینیوم اراک در رده شانزدهم جدول حضور دارد، این تیم نیز با شکست مقابل تیم مدعی اکسین البرز در هفته گذشته فرصت پیروزی و صعود در جدول را از دست داد.

 

سرخ پوشان مازندرانی تا بدین جای کار از دوازده دیداری که برگزار کرده اند هفت پیروزی، دو تساوی و سه شکست را بدست آورده اند، سپید پوشان قمی نیز یک پیروزی، شش تساوی و پنج شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

مازندرانی ها تا پایان هفته دوازدهم در تقابل با رقبا شانزده گل به ثمر رسانده اند و نه گل نیز دریافت کرده اند و یکی از بهترین خطوط حمله لیگ را در اختیار دارند، آنها امیدوارند در بازی این هفته بر تعداد گل های زده خود بیفزایند، قمی ها نیز در مصاف با حریفان هشت بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و در مقابل شانزده بار نیز توپ از خط دروازه شان عبور کرده است، آنها به همراه تیم ایرانجوان ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ را دارا هستند.

 

تقابل مهدی پاشازاده و هومن افاضلی در این دیدار نیز می تواند در نوع خود جالب باشد، باید منتظر ماند و دید کدام یک از این دو می توانند در امر نتیجه گیری موفق عمل کنند، مربی که سابقه حضور در تیم های مطرحی همچون استقلال و تیم ملی کشورمان را دارد یا مربی که سابقه کارشناسی مسابقات فوتبال را در کارنامه دارد.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این بازی و همچنین عدم نتیجه گیری تیم برق جدید می تواند رده دوم جدول را مجددا پس بگیرد و در صورت لغزش تیم صدرنشین نیز فاصله امتیازات خود را با این تیم کاهش دهد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی تیم آلومینیوم اراک در کسب نتیجه لازم می تواند یک پله صعود را در جدول تجربه کند.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار