• کد خبر:۷۲۲۱۷
روز سخت بادرانی ها مقابل شاگردان علی سامره
  • ۱۱:۱۵
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی مس رفسنجان - بادران تهران

دی اسپورت: در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم مس رفسنجان و بادران تهران به مصاف هم می روند. ۷

به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت": در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا واز ساعت 14:15 دو تیم مس رفسنجان و بادران تهران در استادیوم شهدای مس به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال مس رفسنجان که تا هفته دهم مسابقات نتایج نسبتا خوبی کسب کرده بود و از همه مهمتر موفق به شکست تیم مس کرمان شده بود در دو هفته اخیر نتایج بسیار ضعیفی را مقابل تیم های مدعی بدست آورده است، شکست مقابل تیم های نساجی و برق جدید باعث شده تا فاصله این تیم با سایر تیم های تعقیب کننده اش به حداقل برسد اما تیم بادران تهران پس از چندین هفته ناکامی سرانجام در هفته دوازدهم موفق شد طلسم ناکامی های خود را بشکند و در خانه تیم نساجی را با یک گل شکست دهد تا ضمن پیروزی و از پیش روی برداشتن یکی از رقبای مستقیم فاصله امتیازاتش را با سایر تیم های بالانشین جدول کاهش دهد.

 

نارنجی پوشان رفسنجانی تا بدین جای کار از یازده دیدار گذشته سه پیروزی، پنج تساوی و سه شکست را بدست آورده اند و با 14 امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارند. نارنجی پوشان تهرانی نیز از دوازده بازی گذشته پنج پیروزی، پنج تساوی و دو شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 20 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم خونه به خونه در مکان پنجم جدول حضور دارند.

 

مسی ها همچنین در تقابل با حریفان نه گل به ثمر رسانده اند در حالی که ده گل نیز دریافت کرده اند و می توان گفت شرایط چندان خوبی در خطوط حمله و دفاع ندارند. بادرانی ها نیز در مصاف با رقبا پانزده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و در مقابل یازده بار نیز توپ از خط دروازه شان عبور کرده است.

 

تیم مس در هفته دوازدهم رقابت ها در حالی که در خانه پذیرای تیم برق جدید فارس بود با حساب دو بر یک از حریف خود شکست خورد اما تیم بادران در خانه موفق شد با یک گل دیگر تیم مدعی رقابت ها یعنی نساجی مازندران را از پیش روی بردارد، پیروزی شش امتیازی و روحیه بخشی که می تواند به محمد ربیعی و شاگردانش اعتماد به نفس از دست رفته را بازگرداند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند دو یا حتی سه پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی سایر رقبا در کسب نتایج لازم می تواند یک پله در جدول صعود داشته باشد و فاصله امتیازاتش را با چهار تیم بالانشین کاهش دهد.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار