• کد خبر:۷۲۲۲۶
مسی ها در اندیشه بازگشت به جمع مدعیان
  • ۱۶:۱۰
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی مس کرمان - ماشین سازی تبریز

دی اسپورت: در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم مس کرمان و ماشین سازی تبریز به مصاف هم می روند. ۱۳

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14 دو تیم مس کرمان و ماشین سازی تبریز در استادیوم شهید باهنر به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال مس کرمان که نتایج پر فراز و نشیبی در این فصل و تا بدین جای کار کسب کرده است در هفته دوازدهم رقابت ها نیز در خانه تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان شکست خورد تا فرصت صعود به رده های بالای جدول رده بندی را از دست بدهد، آنها این هفته به مصاف تیم ماشین سازی می روند تیمی که هفته گذشته موفق شد تیم شهرداری ماهشهر را شکست دهد. تیم ماشین سازی نیز که فصل را خوب آغاز نکرده بود و تعداد شکست هایش از تعداد پیروزی ها و تساوی هایی که بدست آورده بیشتر است فعلا از منطقه خطر فاصله گرفته است، این تیم امیدوار است با کسب نتایج مطلوب در دیدارهای آتی به رده های بالاتری در جدول رده بندی صعود کند.

 

مسی ها تا بدین جای کار از دوازده دیدار گذشته پنج پیروزی، سه تساوی و چهار شکست را بدست آورده اند و با 18 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم فجر سپاسی در رده هفتم جدول حضور دارند، ماشین سازان نیز با سه پیروزی، چهار تساوی و پنج شکست 13 امتیازی هستند و در مکان سیزدهم جدول جای دارند.

 

نارنجی پوشان کرمانی در تقابل با حریفان هفده گل به ثمر رسانده اند و در مقابل دوازده گل نیز دریافت کرده اند، تیم احمد نخعی اگر چه دومین خط حمله برتر لیگ را به خود اختصاص داده است اما در کارهای دفاعی اوضاع جالبی ندارد. سبز قباهای تبریزی نیز در مصاف با حریفان یازده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند در حالی که پانزده بار نیز توپ از خط دروازه شان عبور کرده است.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان میتواند تا رده چهارم جدول صعود داشته باشد. تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند و در صورت ناکامی تیم مس رفسنجان در کسب نتیجه لازم می تواند جایگاه این تیم در رده دوازدهم جدول را تصاحب کند.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار