• کد خبر:۷۲۲۲۸
هفته سیزدهم لیگ دسته اول
  • ۱۶:۳۳
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی شهرداری ماهشهر - ایرانجوان بوشهر

دی اسپورت: در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم شهرداری ماهشهر و ایرانجوان بوشهر به مصاف هم می روند. ۹

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 15 دو تیم شهرداری ماهشهر و ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهدا ماهشهر به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال شهرداری ماهشهر که فصل را خوب آغاز کرده بود و چند هفته ای نیز صدرنشینی را تجربه کرد با نتایجی که در ادامه کار بدست آورد رفته رفته در جدول رده بندی تنزل پیدا کرد، آنها هفته گذشته مقابل تیم ماشین سازی متحمل شکست شدند تا جایگاهشان در جدول دستخوش تغییرات بسیاری شود اما تیم ایرانجوان پس از شروع بسیار بد و نا امید کننده ای که در ابتدای فصل داشت از هفته هشتم به بعد در مصاف با حریفان متحمل شکستی نشده است و در این بین دو یا سه تیم مدعی را نیز متوقف کرده است و همین روند موجب شده تا چند پله ای در جدول رده بندی صعود داشته باشند.

 

ماهشهری ها تا بدین جای کار از دوازده دیدار گذشته چهار پیروزی، چهار تساوی و چهار شکست را بدست آورده اند و با 16 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم ملوان در رده دهم جدول حضور دارند، بوشهری ها نیز دو پیروزی، پنج تساوی و پنج شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 11 امتیاز در مکان چهاردهم جدول جای دارند.

 

طلایی پوشان ماهشهری در تقابل با حریفان شانزده گل به ثمر رسانده اند و در مقابل سیزده گل نیز دریافت کرده اند، آنها اگر چه چهارمین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارند اما در خط دفاع اوضاع جالبی ندارند. سرخ پوشان بوشهری نیز در مصاف با رقبا یازده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند در حالی که شانزده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار وهمچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند تا رده ششم جدول صعود داشته باشد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی تیم های ماشین سازی و مس رفسنجان در کسب نتایج لازم می تواند دو پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار