• کد خبر:۷۲۲۳۵
رئیس هیات فوتبال فومن در گفتگو با "دی اسپورت"؛
  • ۲۰:۲۰
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

مرآت:آقای نوبخت به شهرداری فومن نیز کمک کند

دی اسپورت:رئیس هیات فوتبال فومن از مقامات استانی و دکتر نوبخت خواست تا به کمک تیم فوتبال شهرداری فومن بیایند ۲

به گزارش "دی اسپورت"؛ مجید مرآت رئیس هیات فوتبال شهرستان فومن در گفتگو با "دی اسپورت" پیرامون آخرین وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن توضیحاتی ارائه داد که مشروح صحبت های ایشان را در ادامه می خوانید:

 

چرایی جدایی محسن عاشوری؟

 

بیش از ۵ ماه بود که نتوانسته بودیم حقوق کادرفنی و بازیکنان شهرداری فومن را پرداخت کنیم در این مدت با توجه به وعده کمک مسئولان و این موضوع که تیم توسط آقای عاشوری و کرمانی مقدم بسته شده و برای رزومه خودشان نیز خوب است که در  شهرداری بمانند کادر فنی تیم را حفظ کردیم با این حال آنها نیز مشکلاتی داشتند و البته پیشنهادات اغوا کننده ای از سایر تیم ها داشتند که چند برابر مبلغ قرارداد ما بود که این موضوعات باعث جدایی ایشان از شهرداری فومن شد.

 

کادرفنی جدید؟

 

در بازی امروز با پالایش آبادان آقای مجتبی قربانی و آقای ولی قاسمی هدایت تیم را برعهده داشتند فعلا چند گزینه را مدنظر داریم و پس از بررسی ها کادر جدید را معرفی می کنیم.

 

شهرداری شایستگی صعود را دارد

 

شهرداری فومن شایستگی صعود را دارد پس از بازی هفته آینده با شهرداری همدان تعطیلات نیم فصل را داریم که به مدت ۲۹ روز بازی ها تعطیل است.بازیکنان خوبی در اختیار داریم و توانایی صعود به لیگ دسته اول را داریم.

 

وعده کمک به شهرداری فومن؟

 

اعضای شورای شهر و شهرداری فومن چندی پیش با مهندس خدابنده لو دیداری داشتند و ایشان وعده هایی دادند.ایشان از خیرین شهرستان فومن هستند و در زمینه تاسیس خانه کشتی فومن و تجهیز ورزشگاه آزادی فومن کمک هایی کردند به وعده ایشان امیدواریم و ان شاالله به زودی به تیم ما کمک شود.

 

کمک های استانی به شهرداری فومن؟

 

متاسفانه در استان و همچنین شهرستان فومن حمایت چندانی از شهرداری فومن نشده است.جناب دکتر نوبخت به عنوان معاون رئیس جمهور کمک هایی به سپیدرود؛داماش و ملوان داشته اند و مبلغی را هم برای این تیم ها در نظر گرفته اند.البته اعتراضی به این مساله نداریم و این تیم ها نیز برای استان گیلان تلاش می کنند با این حال ما هم در شهرداری فومن در لیگ دسته دوم حضور داریم و انتظار داریم به عنوان یک تیم گیلانی به ما هم کمک شود.

 

به شرط ماندگاری در فومن تیم را واگذار می کنیم

 

رئیس هیات فوتبال فومن در انتها در پاسخ به این سوال که در چه صورتی امتیاز شهرداری فومن را واگذار می کنید گفت:"اگر روزی مجموعه شهرداری فومن نخواهد تیمداری کند و تصمیم به واگذاری امتیاز باشگاه بگیرد تنها در صورتی امتیاز شهرداری را واگذار می کنیم که تیم در فومن حفظ شود."ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار