• کد خبر:۷۲۲۳۷
شهرداری فومن2-پالایش آبادان1:
  • ۲۲:۱۹
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

شهرداری فومن این بار بدون سرمربی برد

دی اسپورت:شهرداری فومن با پیروزی برابر پالایش آبادان با 23 امتیاز نیم فصل اول را با صدرنشینی به اتمام رساند ۱۲

به گزارش "دی اسپورت"، هفته پایانی نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم عصر امروز با انجام چند دیدار پیگیری شد که حساس ترین دیدار هفته در فومن میان تیم های مدعی صعود شهرداری و پالایش آبادان با برتری فومنی ها به اتمام رسید.

 

ترکیب شهرداری فومن

 

آیدین مسعودی , احد شفیعی , یامین فلاح , محمد آزاد طلب , حسین محبی , مجتبی رستمی , امیرتیزرو , اشکان پارسا , سید علی یحیی زاده , محسن رحیمی،اصغر نیکجو

 

شرح بازی

 

شهرداری فومن به مانند دیدارهای خانگی گذشته در این دیدار نیز خیلی زود موفق شد تا گل نخست را وارد دروازه حریف کند.در حالی که بازی هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده بود روی یک پرتاب  بلند اوت علی یحیی زاده مهاجم گلزن فومنی ها موفق شد تا دروازه پالایش آبادان را باز کند.در ادامه بازی به تعادل کشیده شد و پالایش از زیر فشار میزبان خارج شد.در ادامه کار باز هم این شهرداری چی ها بودند که موفق شدند تا دروازه مهمان را باز کنند.

 

علی یحیی زاده در دقیقه 39 گل دوم خودش و شهرداری را به ثمر رساند تا نیمه نخست با برتری دو گله میزبان به اتمام برسد.نیمه دوم با بازی برتر پالایش آبادان آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم با یک ضربه پشت محوطه جریمه آبادانی ها موفق شدند تا اختلاف شان را با شهرداری فومن به حداقل برسانند.در نیمه دوم شهرداری چی ها چندین موقعیت مناسب گلزنی را از دست دادند در طرف مقابل نیز معدود موقعیت های پالایش آبادان نیز توسط آیدین مسعودی دروازه بان شهرداری فومن مهار شد تا بازی بزرگ هفته با برتری شهرداری فومن به اتمام برسد.

 

حواشی

 

پس از به ثمر رسیدن گل دوم شهرداری علی فیروزی سرمربی پالایش آبادان که اعتقاد داشت گل شهرداری در موقعیت خطا به ثمر رسیده به نشانه اعتراض تیمش را از زمین مسابقه خارج کرد.

 

داوران بازی پس از ترک زمین از سوی پالایش آبادان به رختکن رفتند با این حال پس از چند دقیقه و با بازگشت بازیکنان پالایش به زمین مسابقه داوران نیز بازگشتند و بازی ادامه پیدا کرد.

 

در این بازی به دلیل جدایی عاشوری و کرمانی مقدم از شهرداری فومن هدایت این تیم را مجتبی قربانی دستیار محسن عاشوری بر عهده داشت همچنین ولی قاسمی که سرپرست شهرداری فومن است امروز نقش کمک مجتبی قربانی را بازی می کرد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار