• کد خبر:۷۲۲۴۴
اختصاصی دی اسپورت:
  • ۲۳:۳۵
  • ۲۲/آبان/۱۳۹۶

تعطیلات 37 روزه برای داماش گیلان

دی اسپورت:تیم فوتبال داماش پس از بازی امروز برابر گل ابریشم تهران با تعطیلاتی 37 روزه مواجه شده است ۵

به گزارش "دی اسپورت"، هفته پایانی نیم فصل اول لیگ دسته دوم عصر امروز برگزار شد این در حالی است که داماشی ها در هفته دوازدهم با قرعه استراحت مواجه شده اند و در هفته سیزدهم نیز بازی شان برابر ترمه دستجردی منحل شده برگزار نخواهد شد همه این ها در کنار تعطیلات نیم فصل لیگ دسته دوم باعث شده تا داماشی ها به تعطیلاتی طولانی بروند.

 

بازی بعدی داماش روز 29 آذر ماه در استادیوم عضدی رشت برابر شاهین بوشهر برگزار می شود بدین ترتیب داماشی ها از امروز به مدت 37 روز به تعطیلات خواهند رفت که البته این موضوع می تواند شمشیری دو لبه برای لاجوردی پوشان باشد.

 

از طرفی داماشی ها این روزها با مشکل مصدومیت بازیکنان شان مواجه اند و پس از میثم میرپسندیده و محمد همرنگ امروز نیز مهرداد علیزاده با مصدومیت مواجه شد بدون شک این تعطیلات فرصت مناسبی است تا داماشی ها لیگ را در ادامه با بازگشت بازیکنان مصدومشان ادامه دهند.

 

از سوی دیگر این تعطیلات طولانی می تواند بازیکنان داماش را از شرایط مسابقه دور سازد آن هم در شرایطی که داماش از معدود لیگ دویی های حاضر در جام حذفی بود و بازیکنان این تیم در این مدت هماهنگی خوبی در کنار یکدیگر به دست آورده بودند.با این حال باید منتظر ماند و دید کادرفنی داماش با شرایط پیش آمده چگونه مواجه خواهد شد؟ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار