• کد خبر:۷۲۲۴۷
جدال پر سر و صداهای کم فروغ!
  • ۰۸:۴۹
  • ۲۳/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی ملوان بندر انزلی - گل گهر سیرجان

دی اسپورت: از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز دو تیم ملوان بندر انزلی و گل گهر سیرجان به مصاف هم می روند. ۱۰

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در یکی از مهمترین دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز و از ساعت 14:30 دو تیم ملوان بندر انزلی و گل گهر سیرجان به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال ملوان که تا بدین جای کار پر فراز و نشیب ظاهر شده و نتایج چندان مطلوبی را بدست نیاورده است در هفته دوازدهم رقابت ها مقابل تیم فجر سپاسی شکست خورد تا روند فراز و فرودهای این تیم شمالی همچنان ادامه داشته باشد. آنها این هفته در خانه به مصاف تیم گل گهر می روند، تیمی که شرایطی تقریبا مشابه با این تیم دارد و نتوانسته انتظارات را از خود برآورده سازد. تیم گل گهر نیز تا بدین جای کار علی رغم هزینه هایی که در ابتدای فصل برای آن صرف شده و بازیکنان نامی که به خدمت گرفته است نتوانسته نتایج خوبی کسب کند و در قامت یک تیم مدعی ظاهر شود. با توجه به شرایطی که این تیم دارد پیش بینی حضورش در میانه های جدول در پایان فصل دور از انتظار نیست.

 

انزلی چی ها تا بدین جای کار از یازده دیدار گذشته چهار پیروزی، چهار تساوی و سه شکست را بدست آورده اند و با 16 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شهرداری ماهشهر در رده یازدهم جدول حضور دارند. سیرجانی ها نیز از دوازده بازی گذشته چهار پیروزی، پنج تساوی و سه شکست را کسب کرده اند و با 17 امتیاز در مکان نهم جدول جای دارند. 

 

قوهای سپید انزلی در تقابل با حریفان چهارده گل به ثمر رسانده اند و در مقابل دوازده گل نیز دریافت کرده اند، این تیم اگر چه عملکرد خوبی در خط حمله داشته است اما در کارهای دفاعی حرفی برای گفتن نداشته است. آبی پوشان سیرجانی نیز در مصاف با رقبا یازده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند در حالی که دوازده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

از نکات جالب توجه و حاشیه ای این دیدار نیز می توان به تقابل مهدی کربلائی مدافع تیم ملوان با هم تیمی های سابقش در تیم گل گهر و همچنین محرومیت سرپرست تیم گل گهر و عدم حضورش روی نیمکت این تیم اشاره کرد.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی احتمالی در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند حداقل تا رده هفتم جدول خود را بالا بکشد و به ادامه کار در هفته های آتی امیدوار باشد. تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی سایر رقبا در کسب نتایج لازم می تواند تا رده ششم جدول صعود داشته باشد.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار