• کد خبر:۷۲۲۴۸
غول های لیگ یک پنجه در پنجه می شوند!
  • ۰۹:۱۰
  • ۲۳/آبان/۱۳۹۶

پیش بازی برق جدید فارس - نفت مسجد سلیمان

دی اسپورت: در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز دو تیم برق جدید فارس و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم می روند. ۳

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در یکی از مهمترین و حساس ترین دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز و از ساعت 14:30 دو تیم برق جدید فارس و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم برق جدید که نخستین فصل حضور خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور را تجربه می کند تا بدین جای کار نتایجی فراتر از حد انتظار بدست آورده و در مصاف با بسیاری از تیم های مدعی نیز نتایج خوبی کسب کرده است. آنها هفته گذشته در دیداری خارج از خانه موفق شدند تیم مس رفسنجان را از پیش روی بردارند و با صعود به رده دوم جدول فاصله امتیازاتشان با تیم صدرنشین را به پنج امتیاز کاهش دهند. اگر بخواهیم نقطه قوتی برای این تیم ذکر کنیم باید به جوانی، با انگیزه گی و میل به پیروزی در هر دیدار اشاره کنیم عواملی که توانسته این تیم جسور را جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر قرار دهد. تیم نفت مسجد سلیمان نیز بر خلاف فصول گذشته در این فصل شرایط بسیار خوبی دارد و نتایج بسیار مطلوبی کسب کرده است به نحوی که فاصله امتیازات خود را با نزدیک ترین تعقیب کننده خود به پنج امتیاز رسانده است. به نظر می رسد این تیم به همراه محمود فکری سودای حضور مجدد در سطح اول فوتبال ایران را دارد.

 

برقی ها تا بدین جای کار از دوازده دیدار گذشته هفت پیروزی، سه تساوی و دو شکست را بدست آورده اند و با 24 امتیاز در مکان دوم جدول حضور دارند. نفتی ها نیز با کسب نه پیروزی، دو تساوی و یک شکست 29 امتیازی و صدرنشین جدول رده بندی مسابقات هستند.

 

نارنجی پوشان فارسی در تقابل با حریفان دوازده گل به ثمر رسانده اند و در مقابل شش گل نیز دریافت کرده اند و دومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار دارند. طلایی پوشان مسجد سلیمانی نیز در مصاف با رقبا هجده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند در حالی که تنها شش بار دروازه خود را باز شده دیده اند و بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ را دارا هستند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار ضمن تثبیت جایگاه خود می تواند فاصله امتیازاتش را با تیم نفت به سه امتیاز کاهش دهد. تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند می تواند صدرنشینی خود را تداوم بخشد.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار