• کد خبر:۷۲۲۵۴
از سبک بازی تیمم راضی نیستم
  • ۱۹:۰۹
  • ۲۳/آبان/۱۳۹۶

پاشازاده: نه لیست ورود داریم نه خروج

 سرمربی نساجی مازندران گفت: به هیچ عنوان از سبک بازی تیمم راضی نیستم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا فوتبال دلخواه هواداران را ارائه دهیم. ۳

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی باشگاه نساجی مازندران، مهدی پاشازاده بعد از برتری تیمش مقابل صبای قم در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا حادثه زلزله را خدمت مردم شریف ایران تسلیت عرض کرده و امیدوارم خداوند به خانواده‌های قربانیان صبر بدهد. از همه ورزشکاران و چهره های سرشناس می خواهم به کمک آسیب دیدگان زلزله غرب کشور بشتابند. ما هم هر کمکی از دستمان بر بیاید دریغ نخواهیم کرد.


وی افزود: از بازی اصلا و به هیچ عنوان راضی نیستم و درست است که نتیجه را گرفتیم اما راحت بگویم از هواداران به خاطر این بازی خجالت کشیدم.


سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت:‌ تیم ما پر مهره نیست، ما یک تیم هستیم و این را هم باید بگویم که هنوز در مورد ورود و خروج هیچ بازیکنی تصمیم گرفته نشده است. ما نه لیست خروج داریم و نه لیست ورود. هنوز نیم فصل اول تمام نشده، و من به بازیکنانم ایمان دارم. بازیکنان ما زحمت خود را کشیدند و جنگیدند و من هم اگر لازم باشد شبانه‌روز کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانیم بازی دلخواه هواداران را به اجرا بگذاریم.


پاشازاده گفت: ما پنج مصدوم داشتیم اما بهانه نمی‌آورم. ما پنج بازیکن اصلی خود را نداشتیم و البته یک سری مشکلات نیز وجود داشت که علی امیری مدیرعامل و همچنین مالکین باشگاه تمام تلاش خود را انجام می‌دهند که این مشکلات مرتفع شود.

سرمربی نساجی همچنین گفت: تیم ما با مشکلات روحی و روانی نیز روبروست. ما باید بیشتر روی بازیکنان کار کنیم تا این مشکلات برطرف شود. ما دو بازیکن اصلی خود میثم کریمی و مجتبی محبوب‌مجاز را در اختیار نداشتیم و این دست ما را بسته بود.

وی در خاتمه اظهار داشت: سال گذشته در این زمان، تیم پارس جنوبی در میانه جدول حضور داشت ولی با حمایت هواداران و وحدت و همدلی توانستند به لیگ برتر صعود کنند. ما نیز به دنبال صعود به لیگ برتر هستیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار