• کد خبر:۷۳۱۹۹
بادران نایب قهرمان نیم فصل می شود؟
  • ۰۹:۲۹
  • ۱۹/آذر/۱۳۹۶

پیش بازی بادران تهران - ماشین سازی تبریز

دی اسپورت: از هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز دوتیم بادران تهران و ماشین سازی تبریز به مصاف هم می روند. ۵۳

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز و از ساعت 14 دو تیم بادران تهران و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال بادران در هفته شانزدهم رقابت ها در دیداری سخت، جذاب و پر گل مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان با تساوی سه بر سه متوقف شد، تیم ماشین سازی نیز در خانه با تساوی بدون گل مقابل تیم صبای قم متوقف شد.

 

بررسی وضعیت کنونی دو تیم:

 

بادرانی ها که فصل را خوب آغاز کردند و خوب نیز ادامه داده اند تا بدین جای کار در مکان دوم جدول حضور دارند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نایب قهرمانی نیم فصل را از آن خود خواهند کرد تا پس از استراحتی کوتاه و تقویت خود در فصل نقل و انتقالات زمستانه مهیای حضور در نیم فصل دوم مسابقات شوند، جایی که کار بسیار سخت تر می شود و تیم ها برای تک تک امتیازات خواهند جنگید. تیم ماشین سازی نیز اگر چه با نتایجی که در این فصل و تا پایان هفته شانزدهم بدست آورده است در میانه های رو به پایین جدول جای دارد اما در صورتی که بتواند در نقل و انتقالات نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنان موثر پوشش دهد قطعا می تواند در پایان فصل جایگاهی به مراتب بهتر را به خود اختصاص دهد.

 
 

مروری بر آمار و ارقام به جای مانده از عملکرد دو تیم:

 

نارنجی پوشان تهرانی از شانزده دیدار گذشته هشت پیروزی، شش تساوی و دو شکست را بدست آورده اند و با 30 امتیاز در رده دوم جدول جای دارند،سبز قباهای تبریزی نیز چهار پیروزی، شش تساوی و شش شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 18 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم های مس رفسنجان و ایرانجوان بوشهر در مکان سیزدهم جدول حضور دارند.

 

تهرانی ها تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و پنج گل به ثمر رسانده اند و در مقابل هجده گل نیز دریافت کرده اند، آنها اگر چه بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند اما در خط دفاع اوضاع جالبی ندارند. تبریزی ها نیز در تقابل با رقبا دوازده بار موفق به گلزنی شده اند در حالی که شانزده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

کسب سه امتیاز و تاثیر آن بر جایگاه دو تیم در جدول رده بندی :

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار می تواند جایگاه خود در رده دوم جدول را تثبیت کند و با خیالی آسوده راهی تعطیلات نیم فصل شود. تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت عدم نتیجه گیری دو تیم مس رفسنجان و ایرانجوان بوشهر می تواند به رده یازدهم جدول صعود کند.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار