• کد خبر:۷۳۳۴۶
با استقبال چشمگیر مردم و مسوولان
  • ۱۰:۵۲
  • ۲۴/آذر/۱۳۹۶

افتتاح شعبه دوم مجموعه های ورزشی ستارگان همدان

دومین شعبه مجموعه های ورزشی ستارگان همدان با حضور مسئولان اجرایی افتتاح شد. ۱۱۶

به گزارش دی اسپورت، در این مراسم باشکوه که در حضور بیش از یکهزار نفر برگزار شد، هادی سبزواری رئیس منطقه هفت ورزش های همگانی کشور، دکتر جامه بزرگ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان، حسن دارششدر و اسدالله ربانی مهر معاونان اداره کل ورزش و جوانان همدان و مدیران آب منطقه ای همدان حضور داشتند.

 

همچنین در این مراسم استادان رشته های مختلف ورزشی دانشگاه های و مراکز آموزش عالی استان همدان و تنی چند از قهرمانان ورزشی حضور داشتند.

 
رئیس منطقه هفت ورزش های همگانی کشور در این مراسم گفت: بانوان سهم بسزایی در جمعیت فعال رشته های زیرمجموعه ورزش های همگانی دارند.     

 

هادی سبزواری اظهار کرد: امروزه رشته های زیر مجموعه ورزش های همگانی به لحاظ قابلیت و ویژگی های کاربردی و تناسبی برای حفظ سلامت و نیز شادابی بانوان، از استقبال چشمگیری برخوردار است.  

 

وی بیان کرد: همدان جزو استان های پیشتاز در برخورداری از مربیان مجرب در رشته های مختلف زیر مجموعه ورزش همگانی است و از همین رو توانسته است در جمعیتی آماری ورزشکاران سازمان یافته، بیشترین درصد را در بخش بانوان به خود اختصاص دهد.  

 

وی افزود: هم اکنون بیش از 20 هزار ورزشکار تحت پوشش ورزش های همگانی هستند که درصد بیشتر این آمار را بانوان تشکیل می دهند.  

 

سبزواری با اشاره به اینکه همدان دارای باشگاه های تخصصی و حرفه ای در رشته های آمادگی جسمانی است، گفت: مجموعه ورزشی ستارگان با 20 سال فعالیت مستمر توانسته است به عنوان یکی از بهترین باشگاه به لحاظ ساختار آموزشی و تجهیزات مدرن و پیشرفته معرفی شود و الگوی بسیاری از باشگاه ها نیز محسوب می شود.  

 

وی بیان کرد: مربیان این باشگاه از بهترین های استان همدان هستند ضمن اینکه هزینه های بالایی صرف راه اندازی این مجموعه ها شده که حاصل سرمایه گذاری بخش خصوصی است.  

 

وی با تاکید بر اینکه از سرمایه گذاران بخش خصوصی در ایجاد باشگاه های همگانی و آمادگی جسمانی استقبال می کنیم، گفت: بخش خصوصی زمینه ساز ترویج و توسعه ورزش است.  

 

مدیر مجموعه های ورزشی ستارگان همدان نیز در این مراسم گفت: هم اکنون با بهره برداری از دومین مجموعه ستارگان ، وظیفه و تکلیف سنگین مسئولیت را بیش از هر زمان بر دوش‌های خود احساس می کنیم و امیدواریم به عنوان بخش خصوصی سرمایه گذار در ورزش بتوانیم در این مسیر سازنده رسالت خود را نسبت به آحاد مختلف جامعه به ویژه جوانان و بانوان ورزش دوست که همانا ارتقا سطح تندرستی و سلامت است، با افتخار انجام بدهیم.  

 

منیره حبیبی پور افزود: از تمامی مدیران اجرایی تقاضا داریم ضمن یاری همه جانبه، اهداف تعالی مجموعه های ورزشی ستارگان را که قطعا مبتنی بر پرورش استعدادها و ایجاد فضای سالم تفریحی برای قشر جوان، بانوان و سایر اقشار جامعه است را به فرصتی آینده ساز برای رشته های ورزشی ایجاد شده تبدیل کنیم.  

 

وی اضافه کرد: هرگونه سرمایه گذاری و ساختار سازی در ورزش ، عشق و اراده ای است برای تعالی جامعه در مسیر سلامتی و تندرستی و بر پایه اعتقاد قلبی، با شعار "ورزش پاک، معنوی و معرفتی" ، مسئولیت در ایجاد مجموعه های ورزشی ستارگان را پذیرفتم.  

 

وی خاطرنشان کرد: مجموعه های ورزشی ستارگان با تجهیز امکانات مدرن و صرفه هزینه های بالا و اشتغالزایی برای 80 مربی و نیروی انسانی، بهترین فرصت را برای ایجاد زمینه های تندرستی و سلامت شهروندان را فراهم ساخته است.  

 

وی خاطرنشان کرد: مجموعه های ورزشی ستارگان همدان این آمادگی را دارد که با ارایه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، مربیان تربیت بدنی آموزش و پرورش را در راستای انتقال آموزه ها به دانش آموزان عزیز تحت آموزش های تخصصی قرار دهد.  

 

وی، ترویج ورزش در حوزه های کارمندی، کارگری، دانش آموزی، دانشجویی، بانوان و سایر اقشار جامعه را از اهداف این مجموعه برشمرد.  

 

حبیبی پور خاطرنشان کرد: نگاه ما خدمت به جامعه ورزش بدون چشم داشت مالی و منفعت طلبی است و برای اثبات حسن نیت خود در این ماه های اخیر که افتخار خدمت به خانواده ورزش در این مجموعه را داشته ایم، علاوه بر افزایش روز افزون تعداد ورزشکاران سازمان یافته، بسترهای لازم برای آموزش های تخصصی زیر نظر مربیان مجرب را نیز مهیا ساخته ایم.  

 

در این مراسم از تیم کانگو جامپ همدان که مقام سوم کشور را کسب کرده بود، تقدیر شد.

 

همچنین از 30 مربی برجسته رشته های مختلف آمادگی جسمانی همدان تقدیر به عمل آمد.

 

گزارش از : میثم ناصرنژادارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار