• کد خبر:۷۳۳۶۲
تماشاگران با بررسی شرایط ملوان در جدول احساسی می‌شوند
  • ۱۹:۵۳
  • ۲۴/آذر/۱۳۹۶

نصیری: دست‌نشان استعفایی به ما نداده و با قدرت به کارش ادامه می‌دهد

سرپرست باشگاه ملوان گفت که سرمربی این تیم تاکنون استعفایی به باشگاه ملوان ارائه نکرده است. ۳

به گزارش دی اسپورت و به نقل از خبرگزاری تسنیم ، پس از شکست روز گذشته (پنجشنبه) ملوان بندر انزلی مقابل مس رفسنجان، عنوان شد که نادر دست‌نشان از کادر فنی و بازیکنان ملوان خداحافظی کرده و همین موضوع باعث به گوش رسیدن زمزمه‌های استعفای سرمربی ملوان بندر انزلی شد.

 

مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان در همین خصوص به تسنیم گفت: این صحبت‌ها شایعه بوده و فعلاً چیزی به ما اعلام نشده است. دست‌نشان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و اگر اتفاقی افتاده، ناراحتی از شکست بوده است. اگر قرار به استعفا باشد، استعفا باید در اختیار باشگاه قرار بگیرد که تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است. ملوان در این مسابقه خیلی خوب بازی کرد، اما نتوانست گل‌های خورده را جبران کند.

 

وی در مورد شعارهای برخی تماشاگران علیه دست‌نشان و اعضای تیم ملوان، با بیان اینکه این اتفاقات طبیعی است، اظهار داشت: تماشاگران با نگاه به شرایط ملوان در جدول، احساسی می‌شوند و چنین واکنش‌هایی از خود بروز می‌دهند. در این شرایط هر کسی باید کار خودش را به نحو احسن انجام دهد.

 

سرپرست باشگاه ملوان درخصوص فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: هنوز با بازیکنی مذاکره نکرده و در هفته آینده در این باره صحبت می‌کنیمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار