• کد خبر:۷۳۸۳۹
اختصاصی دی اسپورت،
  • ۱۹:۴۳
  • ۱۲/دی/۱۳۹۶

دربی همدان بین پاس و شهرداری پیروز نداشت

دی اسپورت:دو تیم پاس همدان و شهرداری همدان به تساوی 2بر2رضایت دادند. ۳۷

به گزارش"دی اسپورت"،در هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته دوم دو تیم پاس همدان و شهرداری همدان به مصاف هم رفتند و در حالی که پاس همدان تا دقایق تلف شده نیمه دوم نیز از حریف خود پیش بود در نهایت مصطفی قیصری در دقیقه2+90کار را برای شهرداری همدان به تساوی کشاند.

 

با نظر شورای تامین استان همدان این بازی در ورزشگاه مفتح برگزار شد.

 

با توجه به شرایط دو تیم در جدول و نتایج نه چندان مطلوبی که طی هفته های گذشته کسب کرده بودند کسب3امتیاز بسیار حیاتی بود و کسب تساوی برای هر یک از دو تیم با باخت تفاوتی نداشت.با این وجود بدترین نتیجه ممکن برای هر دو تیم که تساوی بود رقم خورد تا رقیبان دو تیم همدانی از این تساوی بسیار خوشحال شوند.

 

در طول 90دقیقه پاس همدان چه در نیمه نخست و چه در نیمه دوم از حریف پیش افتاد اما شهرداری همدان در هر دوبار کار را به تساوی کشاند.

 

برای پاس همدان سجاد عرفانی  و حسین حبیبی به ترتیب در دقایق14و74گلزنی کردند و برای شهرداری همدان نیز رضا کوهی و مصطفی قیصری به ترتیب در دقایق 37و 2+90گلزنی کردند.

 

پاس همدان با از دست دادن این موقعیت عالی و کسب تساوی 17امتیازی شد و در مکان هفتم جدول قرار گرفت تا خطر سقوط را هم به شدت حس کند این تیم هفته آینده در یک بازی دشوار باید در فومن به مصاف تیم صدرنشین شهرداری این شهر برود.

 

شهرداری همدان با این تساوی و با توجه به پیروزی شهرداری بم مقابل پالایش آبادان با یک پله سقوط در مکان نهم قرار گرفت تا یکی از گزینه های سقوط لقب گیرد.این تیم در هفته هفدهم باید در یک بازی حساس و مرگ و زندگی در همدان از شهرداری بم رده هشتمی پذیرایی کند.

 

خبرنگار:علیرضا یاوریارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار