• کد خبر:۷۴۰۸۱
خونه به خونه در رفسنجان بازی خوبی انجام نداد و باخت اما انگار کافی بود تا جواد نکونام بهانه ای بیابد برای رفتن! ۲۲

به گزارش «دی اسپورت»؛ تیمی که هفته ها نباخت و موقعیت صعود پیدا کرده، دچار مشکلی شده که مشترک است میان سر و ته تیم های لیگ ایران ولی با برخورد آماتور گونه جواد نکونام به اصطلاح حرفه ای و بهانه جویی هایش، خواسته یا ناخواسته بدل به یک تنش بزرگ شد.

خونه به خونه در رفسنجان بازی خوبی انجام نداد و باخت اما انگار کافی بود تا جواد نکونام بهانه ای بیابد برای رفتن!
همه می دانند که کاپیتان اسبق تیم ملی پیشنهاد جدی تراکتور سازی را در جیب دارد و بدش نمی آید که با همین کارنامه مقبول در خونه به خونه روانه لیگ برتر شود.
جواد نکونام با آن اخلاق و رفتار مغرورمابانه از بازیگری تا همین شروع مربیگری هیچوقت محبوب نبوده و اتفاقا به یاد هم نمی آوریم که از اخم های همیشگی اش در بابل کم شده باشد. او خود را فراتر از تیم می بیند حال آنکه بزرگتر از این اسم و رسم هم در فوتبال ایران داریم که ذره ای ابروهای خود را بالا ننداخته و با اولین فشار و دغدغه شانه خالی نکرده اند.

سرمربی خونه به خونه یادش رفته که در همان تیم استقلال هم که بود دغدغه های مالی باعث می شد تا بازیکنان ناراحت شده و گلایه کنند اما هیچوقت تمرینات تعطیل نشد و شان و شخصیت تیم به مخاطره نیفتاد.

نکونام حالا اولین کسی است که به تیمی که هدایت آن را برعهده دارد ضربه می زند. گویی خونه به خونه تنها تیم لیگ یک و حتی لیگ برتر است که در گیر و دار مشکلات مالی نیست. هیچکس و حتی این نکونام که داعیه تلاش برای فوتبال ایران دارد، به یاد نمی آورد که همین خونه به خونه بود که نظم مالی اش زبانزد شد؟ در این وانفسای اقتصادی، رفتار نکونام و انداختن توپ به زمین باشگاه پس از شکست را می توان از آموخته هایش نزد کارلوس کیروش یافت. سرمربی پرتغالی هم اولین خواسته اش پول است، پس بارها و بارها از لطف خونه به خونه و پرداخت های کلانش چگونه قدرشناسی می شود.

جواد نکونام سرمربی خونه به خونه بماند و یا برود، از این پس توفیری ندارد. طبیعی است به خودش فکر کند، نه به آنهمه هوادار مشتاق که صدایش می زنند. یک بار هم غلیظ نگفته که وامدار مردم بابل است که در شروع حرفه ای مربیگری اش تنهایش نگذاشته و یاری اش کرده اند.
احساس مان چنین است که هنوز وهم ماتادوری دارد نکونام. دیگر تیم های ایرانی، حتی آنجا که قصد رفتن دارید هم در مضیقه مالی هستند اما مربی شان فریاد 'پول ما را بدهید' سر نمی دهد!

البته خونه به خونه در صدد است که نکونام را به تیم بازگرداند اما احساس مان چنین است که خونه به خونه به دست خود تحلیل رفته و نیازی به رقبا نیست. بازگردان تیم با بازیکنانی که عادت کرده اند به غرولند و مربی که مشکلات تیم را جا می زند، ممکن نیست مگر اینکه عاجلانه ترین تصمیم، در اولین زمان ممکن گرفته شود.

 

منبع: مازند 24ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار