• کد خبر:۷۴۱۵۷
سرمربی نفت و گاز می گوید: عامل اصلی موفقیت نفت و گاز در بازی دیروز و هفته های گذشته همدلی بچه های تیم و کادرفنی بوده است. ۸

بهمن فرازمند سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گفتگو با " دی اسپورت " در خصوص برد تیمش برابر کاسپین قزوین گفت: بازی دیروز دو نیمه متفاوت داشت ، در نیمه اول بازیکنان ما با ارائه  يک بازی زیبا و تاکتیکی حاکم بر زمین بودند و چندین موقعیت بروی دروازه کاسپین ایجاد کردند که فقط یکی از توپ ها تبدیل به گل شد ، در نیمه دوم با تغییر سیستمی که دادیم سعی کردیم   تیم کاسپین را به زمین خودمان بکشیم تا در ضدحملات به اهداف خود دست یابیم که البته در این امر خوب عمل نکردیم .

 

وی ادامه داد: به تیم حریف خسته نباشید عرض می کنم ،سعید دقیقی تیم خوبی را ساخته و پرداخته کرده است ،  بی جهت نیست که این تیم در رتبه سوم قرار گرفته است ،قابل احترام هستند در ادامه بازی ها برای آنها آرزوی موفقیت دارم .

 

سرمربی نفت و گاز در خصوص شکست ناپذیری نفتی ها در سیزده هفته اخیر گفت: عامل اصلی موفقیت تیم نفت در بازی دیروز و هفته های گذشته اتحاد و همدلی بازیکنان ، کادرفنی  و تاکتیک پذیری بچه های تیم بوده است که امیدواریم این روند در ادامه کار نیز تداوم داشته باشد .

وی در خصوص حمایت مسئولين باشگاه اظهار داشت: :مدیران و مسئولين تيم در حد توان همکاری لازم را با تیم دارند و انتظار داریم بیشتر به مسائل مالی و روحی روانی بازیکنان بپردازند تا به امید خدا روند موفقیت تیم همچنان ادامه داشته باشد .

 

فرازمند در پایان عنوان کرد: هواداران فوتبال فهم گچسارانی دیروز بار دیگر اخلاق و فرهنگ گچسارانی را اثبات کردند و از ابتدای بازی تا دقیقه ۹۰ فقط به تشویق تیم خود پرداختند که جا دارد از تک این عزیزان تقدیر و تشکر کنم و انتظار دارم حمایت های خود را به عنوان یار دوازدهم  تا پایان فصل ادامه دهند .ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار