• کد خبر:۷۴۱۵۹
رئیس هیات فوتبال استان قم؛
  • ۱۴:۳۳
  • ۲۱/دی/۱۳۹۶

احتمال کناره گیری تیم فوتبال صبای قم از لیگ دسته یک

رئیس هیات فوتبال استان قم با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال صبای قم گفت: متاسفانه از نظر مالی این تیم درلیگ دسته یک حمایت نمی شود و ادامه این روند، کناره گیری از لیگ را محتمل کرده است. ۸

به گزارش دی اسپورت و به نقل از خبرگزاری ایرنا , کریم بهرامی در خصوص وضعیت تیم صبا قم اظهار داشت : ما به عنوان هیات فوتبال هم از این تیم کنار می کشیم و درهفته جاری تکلیف این تیم باید مشخص شود که آیا مسئولان قصد تیم داری در قم را دارند یا نه؟

وی ادامه داد: هیات فوتبال استان قم کارهای اجرایی تیم ها را انجام می دهد و مسئولیت فنی و مالی در قبال آنها ندارد.

بهرامی افزود: از دو سال گذشته تیم صبا با مشکلات مالی زیادی مواجه بوده است، مسئولان اگر قصد تیم داری درقم را ندارند یا باشگاه را منحل و یا واگذار کنند.

رئیس هیات فوتبال استان قم خاطرنشان کرد: تیم صبا متعلق به جوانان قم است و نباید مورد بی مهری قرار بگیرد، تیم امسال روی زمین مانده بود و هیات فوتبال ناچار آن را بلند کرده و کارهای آن را انجام داد.

بهرامی گفت: عده ای انتقاد دارند چرا هیات فوتبال تیم داری می کند ما می گوییم شما بیایید تیم داری کنید ما حمایت می کنیم، ولی برخی تنها دنبال بهانه تراشی هستند.

تیم فوتبال صبای قم هم اکنون با 10 امتیاز دررده هفدهمجدول رده بندی لیگ دسته یک باشگاه های کشور قرار دارد و این تیم همراه با تیم فوتبال راه آهن از گزینه های سقوط هستند. این تیم در فصل جاری پنج سرمربی را برکنار کرد و اکنون بدون سرمربی می باشد. 

تیم فوتبال صبای قم روز یکشنبه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام راحل قم با نتیجه 4 بر 1 از آلومینیوم اراک شکست خوردارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار