• کد خبر:۷۴۱۶۱
هواداران تراکتور خواستار جدایی آجرلو شدند
  • ۱۸:۴۹
  • ۲۱/دی/۱۳۹۶

شعار «حیاکن ، رها کن» علیه یحیی گل‌محمدی

 هواداران تراکتورسازی بعد از دریافت گل از سوی تیم نفت تهران در دقیقه ۸۰ شعار «حیا کن، رها کن» سر دادند. ۶

به گزارش «دی اسپورت»؛ دیدار دو تیم نفت تهران و تراکتورسازی در نیمه دوم بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم نفت تهران به پایان رسید.

* با توجه به اینکه تیم تراکتورسازی تبریز از ابتدای نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کرد اما نتوانست دروازه نفت تهران را باز کند. این اتفاق باعث شد تا هواداران تراکتورسازی که از ابتدا تیم تراکتورسازی را تشویق کردند از عملکرد تیم ناراضی باشند.

* عیسی آل‌کثیر دقیقه ۷۰ به زمین بازی آمد و در دقیقه ۸۰ توانست برای تیم نفت تهران گل بزند. پس از دریافت گل هواداران تراکتورسازی بسیار خشمگین شدند و شعار «حیا کن، رها کن» در ورزشگاه تختی سر دادند و خواستار جدایی آجرلو مدیرعامل این تیم و یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتور شدند.

* هواداران تراکتور همچنین خواستار این بودند تا تیم تراکتورسازی از حالت نظامی بیرون آمده و به صورت خصوصی اداره شود.

* بعد از دریافت گل اول توسط تراکتورسازی، بعضی از هواداران این تیم مصطفی دنیزلی را تشویق کردند. همچنین اختلاف نظرهایی از سوی تماشاگران تراکتورسازی باعث درگیری‌هایی بین هواداران تراکتورسازی شد.

* تیم نفت تهران موفق شد دقیقه ۸۸ توسط عیسی آل‌کثیر به گل دوم برسد و این گل باعث شد تا آجرلو خیلی زود ورزشگاه را ترک کند. پس از خروج از جایگاه وی‌آی‌پی هواداران تراکتورسازی بسیار خشمگین بودند و شعارهایی را بر علیه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی را سر دادند.

* مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بعد از خروج به سمت رختکن تیم تراکتورسازی رفت تا منتظر شود بازی به پایان برسد تا با بازیکنان و کادر فنی در خصوص نتیجه به دست آمده صحبت کند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار