• کد خبر:۷۴۱۷۶
خبرنگاران سرمربی استقلال را تحریم کردند
  • ۱۹:۲۳
  • ۲۱/دی/۱۳۹۶

شفر: همه می آیند که استقلال را شکست دهند

 سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت: بازی فردا برای ما سخت است و همه حریفان می‌آیند که استقلال را شکست دهند و هر حریفی مقابل ما ظاهر می‌شود می‌خواهد اولین گل را به استقلال بزند. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛ وینفرید شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا، اظهار داشت: در ابتدا به خاطر تأخیری که داشتیم عذرخواهی می‌کنم. دستیار جدید استقلال و مدیرعامل باشگاه در محل تمرین امروز حاضر شدند و جلسه‌ای را برگزار کردیم که عامل تأخیر شد. بار آینده 20 دقیقه زودتر می‌آیم که جبران این تأخیر شود.

وی افزود: میگوئل کولی دستیار من در تیم ملی جاماریکا و در جام ملت‌های آفریقا و در مسابقات کوپاامریکا در شیلی بوده است. به همین علت از این بابت که او آمده خوشحال هستم.

شفر تأکید کرد: بازی فردا برای ما سخت است و همه حریفان می‌آیند که استقلال را شکست دهند و هر حریفی مقابل ما ظاهر می‌شود می‌خواهد اولین گل را به استقلال بزند. این مسأله برای بازیکنان ما طبیعی است ولی من نمی‌خواهم هیچ بازیکنی با غرور برای ما بازی کند و برای رسانه‌ها و هواداران خودنمایی کند.

وی ادامه داد: می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم، سایپا تیم قدرتمندی است آمادگی جسمانی خوبی دارد سفت و محکم بازی می‌کند، ما باید مثل بازی خانگی آخرمان با صبر و حوصله و با تکنیک بازی کنیم و در ذهنمان دنبال برد باشیم.

به گزارش فارس، خبرنگاران در پایان صحبت‌های شفر به دلیل تأخیر نیم‌ ساعته سرمربی استقلال هیچ سؤالی از این مربی نپرسیدند تا اعتراض خود را به این شکل به سرمربی آلمانی تیم استقلال نشان دهند. شفر هم از اینکه خبرنگاران سؤالی نپرسیدند، متعجب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وینفرید شفر در پایان در حالی که با چهره ناراحت محل کنفرانس خبری را ترک کرد خطاب به نمایندگان رسانه‌ها گفت: تهران ترافیک زیاد است و مراقب باشید.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار