• کد خبر:۷۴۲۱۰
دیگر به اشتباهات داوری عادت کرده‌ایم
  • ۱۸:۰۱
  • ۲۲/دی/۱۳۹۶

پورموسوی: داور پنالتی ما را نگرفت

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تمام احترامی که برای تیم حریف قائلم، اما فکر می‌کنم گل گسترش فولاد خطا بود. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛ سید اکبر پورموسوی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: به بازیکنانم بابت این فوتبال زیبایی که ارائه کردند، تبریک می‌گویم. ما شایسته پیروزی بودیم، اما اشتباه داوری باعث شد از کسب سه امتیاز محروم شویم. با تمام احترامی که برای تیم حریف قائلم، اما فکر می‌کنم گل گسترش فولاد خطا بود. همه شما شاهد بودید که در دقایق پایانی یک پنالتی صددرصد برای تیم ما اعلام نشد. البته ما به این موضوع عادت داریم، چون این سومین مسابقه‌ای بود که پنالتی ما اعلام نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: مقابل پرسپولیس و مشکی‌پوشان هم پنالتی‌های ما اعلام نشده بود. کمیته داوران تلاش می‌کند از داوران جوان استفاده کند، اما فکر می‌کنم باید از داورانی که تجربه بالاتری دارند استفاده شود، چون در نیم‌فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر می‌شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از برنامه‌اش برای تیم فولاد عقب‌تر است یا خیر، گفت: زمانی که فولاد را در اختیار گرفتم اعتقاد داشتم که این تیم باید پوست‌اندازی کند. با تمام احترامی که به بازیکنان قبلی باشگاه قائلم احساس کردم که فولاد به بازیکنان جدیدی نیاز دارد و هیئت مدیره باشگاه هم از این تصمیم حمایت کرد. توانستیم جوانانی که در آکادمی باشگاه رشد کرده بودند، جذب کنیم و تاکنون روند قابل قبولی را طی کرده‌ایم.

پورموسوی ادامه داد: بازیکنان ما به این باور رسیده‌اند که می‌توانند نتایج خوبی کسب کنند. ما به عشق هواداران بازی می‌کنیم. مطمئنم بازیکنان تیم هم همین اعتقاد را دارند و تلاش می‌کنند نتایج خوبی کسب کنیم. امیدوارم با تلاش و جدیت بازیکنان هفته‌به‌هفته بازی بهتری ارائه کرده و جایگاهی را که به سختی به آن رسیده‌ایم، حفظ کنیم. در این بازی نسبت به بازی قبلی دو سه بازیکن جایگزین شده بودند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به آخرین وضعیت ایمان مبعلی و نقش او در تیمش خاطرنشان کرد: ما در هر مسابقه ترکیب تیم را با توجه به تیم حریف و آنالیز این تیم می‌چینیم. مبعلی مربی داخل زمین است و برای این او را جذب کرده‌ایم تا از تجربه‌اش استفاده کنیم. حضور او باعث دلگرمی بازیکنان می‌شود. ما می‌خواستیم از بازیکنانی استفاده کنیم که قهرمانی کسب کرده‌ بودند یا میلی به قهرمانی داشتند. ما اقتصادی‌ترین تیم لیگ هستیم. خیلی دوست داشتم که قرارداد اعضای تیم فولاد منتشر شود که این اتفاق رخ نداد. حضور ایمان از لحاظ روحی و روانی تأثیر زیادی در تیم ما می‌گذارد و او در این بازی هم یک پاس گل داد.

وی در مورد عملکرد آندرانیک تیموریان در تیم گسترش فولاد گفت: فکر می‌کنم آندو تأثیر خوبی در بازی گسترش داشت. بازیکنان ما نمی‌خواستند بازنده باشند و به این خاطر انتحاری بازی کردیم. فکر می‌کنم تیموریان روی گل گسترش فولاد در کنترل وسط زمین تأثیرگذار بود.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار