• کد خبر:۷۴۲۲۰
اعتراض شدید مربی استقلال به دایی و حرکت جالب شفر مقابل داور
  • ۱۹:۱۵
  • ۲۲/دی/۱۳۹۶

حاشیه دیدار استقلال و سایپا

 دستیار وینفرد شفر که از اقدام بازیکنان سایپا عصبانی شده بود به شدت به علی دایی و کادر فنی سایپا اعتراض کرد. ۲۵

به گزارش «دی اسپورت»؛ در دقایق پایانی استقلال و سایپا در نیمه اول اتفاقات جالبی افتاد در حالی که دو بازیکن استقلال مصدم شده و روی زمین افتاده بودند یکی از بازیکنان این تیم قصد داشت توپ را به بیرون بزند اما علی دایی با حرکات دستش به او اشاره کرد بازیکن تیمش این کار را انجام ندهد و به بازی ادامه دهد. این اتفاق باعث ناراحتی هواداران استقلال و بازیکنان این تیم شد و آنها علیه علی دایی شعار دادند.

همچنین در ادامه یرزی ساناک مربی اهل چک تیم استقلال به این حرکت علی دایی به شدت اعتراض کرد و با حرکات دست خود با وی جر و بحث می‌کرد. این جر و بحث‌ها آنقدر ادامه داشت که نیمکت‌نشینان سایپا به ساناک اعتراض کرده وکار به درگیری لفظی کشید اما با پایان نیمه اول همه چیز ختم به خیر شد.

* محمد عباس‌زاده که دراواسط نیمه اول به جای محمدرضا سلیمانی وارد زمین شده است هر گاه صاحب توپ می‌شود با اعتراض تماشاگران استقلال روبرو شده و در پایان نیمه اول نیز این اتفاق رخ داد.

* شفر در اقدامی جالب و عجیب هنگامی که موعود بنیانی‌فر سوت پایان نیمه اول را به صدا درآورد به سمت آنها رفت و بعد از اینکه با تک تک اعضای داوری دست داد آنها را تا خروج از زمین همراهی کرد.

* تمامی بازیکنان نیمکت‌نشین تیم سایپا در بین دونیمه مشغول گرم کردن هستند.

* اوسیانو کروز به همراه مارکار آقاجانیان و تیم فنی کی‌روش در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی مسابقه دو تیم را تماشا می‌کنند.

* سیدحسین حسینی با بسته نگه داشتن دروازه‌اش تا پایان نیمه اول که البته بعد از گذشت 14 دقیقه از نیمه به رکورد جدید دست پیدا کرده است موفق شد از رکورد احمدرضا عابدزاده عبور کرده و این دروازه‌بان تا دقیقه 57 فرصت دارد با دریافت نکردن گل رکورددار فوتبال ایران شود.

* خسرو حیدری که در دقایق پایانی به جای محسن کریمی وارد زمین شد در بین دو نیمه به همراه مهدی قائدی و میلاد زکی‌پور به گرم کردن پرداخت. کریمی به علت آسیب‌دیدگی جای خود را به حیدری داد.

دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با تک گل داریوش شجاعیان به سود شاگردان شفر در جریان است.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار