• کد خبر:۷۴۲۳۵
 مربی دروازه‌بانان استقلال گفت: : گل خوردن مهم نیست چون به نظرم هیچ رکوردی ماندگار نخواهد بود و اهمیت زیادی ندارد. ۱۲

به گزارش «دی اسپورت»؛ اشکان نامداری در مورد عملکرد استقلال در بازی امروز برابر سایپا اظهار داشت: روند بازی به گونه‌ای شد که سایپایی‌ها بعد از دریافت گل جلو کشیدند. آنها تیم پرمهره‌ای هستند و کادر فنی خوبی دارند و طبیعی بود که بعد از گل جلو بکشند. ما می‌خواستیم نتیجه را حفظ کنیم اما اینگونه نشد.

وی در مورد عملکرد حسینی و رکوردشکنی وی خاطرنشان کرد: گل خوردن مهم نیست چون به نظرم هیچ رکوردی ماندگار نخواهد بود و اهمیت زیادی ندارد. فکر می‌کنم اگر حسینی خودش این رکورد را بهبود نبخشد هیچ کسی دیگر هم نمی‌تواند این کار را انجام دهد. امیدوارم این روند در بین دروازه‌بانان ادامه پیداکند چرا که این موضوع قطعا روی روند تیمی‌مان هم تاثیر می‌گذارد.

مربی دروازه‌بانان تیم استقلال در مورد حضور رحمتی در رقابت‌های جام حذفی، گفت: قطعا شفر بهترین تصمیم را می‌گیرد و از قبل نمی‌توان گفت که چه بازیکنی در جام حذفی به میدان می‌رود. شک نکنید هر کسی که در ترکیب قرار بگیرد بهترین شرایط را  داشته این اتفاق برایش افتاده است.

نامداری در مورد مصدومیت حسینی گفت: موضوع خاصی نبود و بحث مصدومیت مطرح نیست. توپ به بینی حسینی برخورد کرد و دچار خونریزی شد اما مشکلی وجود ندارد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار