• کد خبر:۷۴۲۴۸
می‌توانستیم برنده بازی شویم/ استقلال امروز روی شانس بود
  • ۲۲:۴۰
  • ۲۲/دی/۱۳۹۶

ترابی: مشکلات مالی حل نشود تصمیم جدیدی می‌گیریم

 بازیکن تیم سایپا گفت: خدا را شکر دست خالی از بازی بیرون آمدیم هر چند که می‌توانستیم برنده بازی شویم. ۵

به گزارش «دی اسپورت»؛ در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم استقلال و سایپا به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک یک تساوی به پایان رسید.

مهدی ترابی بازیکن تیم سایپا در پایان این دیدار اظهار داشت:‌به نظرم بازی،‌ بازی خوبی بود. تیم سایپا تیم خوبی است و ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم. بهترین موقعیت استقلال هم در پایان بازی بود. به هر حال خدا را شکر می‌کنیم دست خالی از بازی بیرون نیامدیم هر چند که ما می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم. 

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: استقلال امروز دفاع خیلی زیادی چیده بود در موقعیتی که من توپ را زدم ندیدم توپ به کجا رفت،‌دایی به من گفته بود روی زمین ضربه بزن امروز استقلال خیلی روی شانس بود اگر ما روی شانس بودیم می‌توانستیم برنده این دیدار شویم.

وی در پاسخ به این سوال که هفته پیش در مورد مسائل مالی کلی صحبت شد و درویش هم اعلام کرد به زودی مسائل مالی حل می‌شود نظر شما در مورد این موضوع چیست گفت:‌ واقعیت این است که ما مشکل مالی داریم نمی‌توانیم منکر این موضوع شویم، امروز قول داده‌اند ما هم امیدواریم به قول‌هایی داده‌اند عمل کنند اگر ردیف نشود می‌رویم که یک تصمیم جدید بگیریم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار