• کد خبر:۷۴۹۰۵
  • تعداد نظرات: ۱نظر
پاس قهرمان سابق آسیا این روزها در بیم و امید بقا یا سقوط در لیگ دسته دوم کشور، هوادرانش در همدان را با نگرانی مواجه ساخته است . ۶

به گزارش دی اسپورت، تیم فوتبال پاس همدان قهرمان سابق فوتبال آسیا در فصل جاری لیگ دسته 2 فوتبال کشور نتوانست نتایج خوبی کسب کند و حالا در آستانه ثبت سومین سقوط تاریخی این باشگاه است.

تیمی که یازدهمین سال حضورش در همدان را تجربه می کند، در این سال ها هرگز طعم شیرین صعود را نچشید و همه ساله شاهد افت و تنزل پاس در رده های لیگ فوتبال کشور بوده ایم.

این روزها نیز تداوم نگون بختی پاس در کسب نتایج لازم، سبب شده تا خطر سقوطی دیگر بر پیکره بی جان قهرمان سابق فوتبال آسیا نقش ببندد.

بررسی جدول رده بندی مسابقات گروه سه لیگ دسته دوم فوتبال کشور گواه این واقعیت است که پاس همدان هم اکنون با بیشترین بازی انجام داده، به لحاظ امتیازی در وضعیت خوبی به سر نمی برد و اگر نتواند در 2 دیدار باقی مانده به پیروزی دست یابد، چه بسا حکم بر سقوط خود داده است.

نگاه خوشبینانه برخی اهالی فوتبال بر این است که پاس در خطر سقوط نبوده و حتی شانس صعود به دور دوم را دارد اما بررسی منطقی شرایط جدول رده بندی بازی ها گویای این است که پاس در مرز ماندن یا رفتن ایستاده است.

پاس 23 امتیازی در کنار شهرداری همدان و شهرداری بم جزو تیم هایی هستند که از هم اکنون می تواند آنها را در فهرست گزینه های سقوط دانست.

هر سه تیم با امتیاز برابر 23 در قعر جدول ایستاده اند و شاید هم تفاضل گل تیم سقوط کننده را در روز پایانی بازی ها مشخص کند.

پاس اگر بتواند در 2 دیدار باقی مانده هم به برتری برسد، 29 امتیازی خواهد شد و با توجه به بازی و امتیاز سایر تیم ها، صعود آنها بعید است اما از سوی دیگر دست اندرکاران این تیم باید به این فکر باشند که پاس در جایگاه سقوط قرار نگیرد.

باقری نیا سرمربی فعلی پاسی ها امسال نتایج خوبی کسب نکرد و در حالیکه ابتدای حضورش قول داد که پاس یکی از گزینه های اصلی صعود است و در صورت مهیا شدن امکانات لازم قول صعود می دهم، تا به اینجا نتوانست این خواسته به حق فوتبالدوستان همدانی را به سرانجام برساند.

وی که یازده بازی سرمربیگری پاس را برعهده داشته است، چهار برد، چهار باخت و سه تساوی را در کارنامه اش به ثبت رساند که برای پاس به عنوان مدعی صعود، هرگز عملکرد خوبی محسوب نمی شود.

از سوی دیگر با روی کار آمدن امیر عظیمی به عنوان جوان ترین مدیرعامل تاریخ فوتبال پاس، وی نیز به رغم تزریق مالی مناسب نتوانست شاهد تغییر در روند نتیجه گیری تیمش باشد.

در واقع باقری نیا فصل ناموفق را در پاس سپری کرد و هواداران نیز از او که به گفته نزدیکانش 12 بار موفق به صعود تیم های مختلف به لیگ های بالاتر کشور شده است، نیز نا امید شدند.

پاسی ها این هفته با شکست تلخ مقابل خوشه طلایی ساوه، امیدهای صعود را تا حد زیادی از دست دادند و حالا در 2 بازی باقی مانده تنها معجزه می تواند مسیر صعود را برای این تیم فراهم سازد.

در واقع منطق بر این است که پاس راهی برای صعود ندارد و حالا نیز باید به فکر جلوگیری از سقوط این تیم بود. این تیم نسبت به سایر حریفان بیشترین بازی را برگزار کرده است و چه بسا در این 2 بازی پایانی با چالش مواجه شود.

تنها پیروزی در 2 دیدار باقی مانده می تواند پاس را حداقل امسال در لیگ 2 باقی بگذارد و شکست و از دست دادن امتیاز در این 2 بازی به منزله وداع تلخ با قهرمان سابق آسیا و سومین سقوط تاریخی این تیم خواهد بود.

انتظار می رود مسئولان با تدبیر لازم اجازه ندهند تیمی که قهرمانی آسیا را یدک می کشد، حالا در بدترین حالت ممکن و غیر قابل تصور به سقوط انجامد.

 نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امید
-
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
چشم بابائی نماینده مجلس روشن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار