• کد خبر:۷۴۹۰۸
سرمربی اسبق نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد تیم محبوبش در دربی مازندران برنده میدان باشد. ۹۷

به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رحیم دست نشان، پیشکسوت تیم فوتبال نساجی مازندران، درباره دیدار این تیم با خونه به خونه بابل در گفتگو با برنا، گفت: آرزوی من این است که در بازی فردا نساجی برنده دیدار باشد. امیدوارم تماشاگران شاهد بازی زیبایی باشند. دوست دارم هر دو تیم مازندرانی به رقابت‌های لیگ برتر صعود کنند اما در دیدار فردا نساجی برنده بازی مقابل خونه به خونه باشد.

 

وی با اشاره به اینکه برای صعود تیم نیاز به ابزار و امکانات لازم است، بیان کرد: برای تیم سرمایه گذاری خوبی انجام شد. نساجی مازندران با استفاده از امکانات موجود می‌تواند به رقابت‌های لیگ برتر صعود کند. البته جایگاه فعلی نساجی و خونه به خونه هم مناسب است. جایگاه هر دو تیم در جدول لیگ آزادگان بسیار خوب است و باز هم تاکید می کنم امیدوارم دو تیم مازندرانی به لیگ برتر صعود کنند.

 

سرمربی اسبق نساجی مازندران درباره تشویق هواداران و فرار از هرگونه حواشی در این بازی، گفت: در چند سال گذشته مردم بابل به قائمشهر آمدند و تیم نساجی را تشویق کردند. هواداران فهیم مازندرانی فقط تیم‌های خود را تشویق می‌کنند. به عنوان پیشکسوت این تیم، از هواداران نساجی و خونه به خونه می‌خواهم در جریان بازی فقط تیم‌های خود را حمایت کنند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار