• کد خبر:۷۵۴۱۲
جدال سقوط کرده ها!
  • ۱۰:۲۹
  • ۲۲/بهمن/۱۳۹۶

پیش بازی برق جدید فارس - مس کرمان

دی اسپورت: در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم برق جدید فارس و مس کرمان به مصاف هم می روند. ۷

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14 دو تیم برق جدید فارس و مس کرمان به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال برق جدید در هفته بیست و دوم رقابت ها مقابل تیم مدعی اکسین البرز تن به شکست یک بر صفر داد تا روند نزولی این تیم همچنان ادامه داشته باشد، تیم مس کرمان نیز در خانه با نتیجه مساوی یک بر یک مقابل تیم ملوان متوقف شد تا این تیم نیز شرایطی به مانند تیم حریف داشته باشد.

 

برقی ها که فصل را خوب آغاز کرده بودند و با تیمی متشکل از بازیکنان جوان نتایج خوبی را در پایان نیم فصل نخست رقابت ها بدست آورده بودند در نیم فصل دوم با جدایی سرمربی و بازیکنان تاثیر گذار خود بشدت افت کرده اند و در چند بازی اخیر نیز نتایج ضعیفی را کسب کرده اند و روند نزولی این تیم باعث شده جایگاهشان تا رده نهم جدول تنزل داشته باشد، مسی ها نیز شرایطی تقریبا مشابه با تیم حریف دارند، آنها نیز هر چند در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتند اما با آغاز نیم فصل دوم عملکردی کاملا ضعیف داشته اند و تا رده دهم جدول پایین آمده اند.

 

نارنجی پوشان فارسی از بیست و دو دیداری که برگزار کرده اند هشت پیروزی، هشت تساوی و شش شکست را بدست آورده اند و با 32 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم ملوان در رده نهم جدول جای دارند، نارنجی پوشان کرمانی نیز نه پیروزی، چهار تساوی و نه شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 31 امتیاز در جایگاه دهم جدول رده بندی حضور دارند.

 

تیم برق جدید تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست گل به ثمر رسانده است و در مقابل هجده گل نیز دریافت کرده است، تیمی که در نیم فصل اول یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار داشت در نیم فصل دوم آمار گل های خورده اش به شدت افزایش یافته است، تیم مس کرمان نیز در تقابل با رقبا بیست و هفت بار موفق به گلزنی شده است در حالی که بیست و شش بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است، این تیم نیز یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار دارد!

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری تیم های ملوان و مس رفسنجان می تواند به رده هفتم جدول صعود کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در شرایطی مشابه می تواند سه پله صعود را در جدول رده بندی مسابقات تجربه کند.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار