• کد خبر:۷۵۴۴۳
 دی اسپورت:وکیل عباس محمدرضایی از احتمال کسر ۳ امتیاز از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. ۷

به گزارش" دی اسپورت":وکیل عباس محمدرضایی از احتمال کسر ۳ امتیاز از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

 آرش شکرریز، وکیل عباس محمدرضایی درباره پیگیری مطالبات این بازیکن از طریق محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: AFC پرونده عباس محمدرضایی را به کمیته انضباطی اش

 

ارجاع داده است و باشگاه استقلال برای فرار از محرومیت باید به سرعت مطالبات ۱۲۶ میلیون تومانی عباس محمدرضایی را پرداخت کند، اما مسئولان این باشگاه به تذکر AFC بی توجه هستند و حتی به نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای و حتی حراست فدراسیون فوتبال اهمیت نمی‌دهند.

 

او عنوان کرد: اگر مطالبات محمدرضایی پرداخت نشود احتمال دارد AFC این تیم را بین ۵۰ تا ۷۰ هزار دلار جریمه و حتی سه امتیاز از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کسر کند.

 

شکرریز ادامه داد: برهمین اساس من چهارشنبه هفته پیش به دیدار محمدرضا داورزنی رفتم و او دستور داد به صورت فوری پرونده محمدرضایی مختومه و مطالبات او پرداخت شود، اما با وجود دستور معاون وزیر ورزش و جوانان باز هم مسئولان باشگاه استقلال به این موضوع اهمیتی نمی‌دهند.

 

وکیل مهاجم اسبق استقلال در پایان خاطر نشان کرد: این موضوع که استقلال در حسابش پول ندارد، قبول نمی‌کنم چراکه حامی مالی به تازگی به حساب این‌باشگاه پول واریز کرده است و باید مطالبات محمدرضایی پرداخت شود.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوانارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار