• کد خبر:۷۵۴۴۸
جدال همسایه ها برای بقا!
  • ۱۹:۰۹
  • ۲۲/بهمن/۱۳۹۶

پیش بازی آلومینیوم اراک - ماشین سازی تبریز

دی اسپورت: از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز به مصاف هم می روند. ۴

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14 دو تیم آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در هفته بیست و دوم رقابت ها در دیداری خارج از خانه و البته سخت و حساس موفق شد تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان را متوقف سازد تا شاگردان بصیری دست به کاری بزرگ زده باشند، تیم ماشین سازی نیز در خانه پذیرای تیم انتهای جدولی راه آهن تهران بود که این بازی نیز با برتری یک بر صفر خودرو سازان به پایان رسید.

 

آلومینیومی ها که از اواسط نیم فصل نخست مسابقات روند نسبتا خوبی را آغاز کرده اند امیدوارند با ادامه این روند و کسب نتایج قابل قبول بتوانند جواز بقا در لیگ دسته اول را بدست آورند، ماشین سازان نیز شرایطی به مانند تیم حریف دارند، آنها که سابقه حضور در لیگ برتر را نیز دارند در این فصل بدلیل مشکلات مالی آنچنان که باید نتوانسته اند عرض اندام کنند و خودی نشان دهند و به همین جهت در رده های انتهایی جدول رده بندی حضور دارند، آنها نیز امیدوارند بتوانند سهمیه خود را در لیگ دسته اول حفظ کنند و سال آینده با برنامه ریزی بهتری راهی مسابقات شوند.

 

اراکی ها از بیست و دو دیدار گذشته پنج پیروزی، نه تساوی و هشت شکست را بدست آورده اند و و با 24 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم شهرداری تبریز در رده چهاردهم جدول جای دارند، تبریزی ها نیز شش پیروزی، هشت تساوی و هشت شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 26 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شهرداری ماهشهر در مکان سیزدهم جدول رده بندی حضور دارند.

 

آبی پوشان اراکی تا بدین جای کار در مصاف با حریفان نوزده گل به ثمر رسانده اند و بیست و چهار گل نیز دریافت کرده اند، سبز قباهای تبریزی نیز در تقابل با رقبا پانزده بار موفق به گلزنی شده اند در حالی که بیست و یک بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و عدم نتیجه گیری تیم شهرداری ماهشهر می تواند دو پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در بهترین حالت ممکن تنها می تواند یک پله در جدول صعود داشته باشد.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار