• کد خبر:۷۵۴۶۰
طراح پوستر: سوشیانت نیک روش مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از فردا آغاز می شود و داستان دیدار تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف این فصل هم ادامه دارد. ۲۲

دو‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۶، هفته اول لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

 

تراکتورسازی ایران-الاهلی عربستان (گروه A)

 

ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه سیب مسقط عمان

 

تراکتورسازی فردا در شرایطی در اولین بازی اش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا میزبان الاهلی عربستان است که این بازی در مسقط عمان برگزار خواهد شد.

 

الاهلی همان تیم قدرتمند همیشگی است. تیمی که این فصل هم با الهلال برای قهرمانی سوپر لیگ عربستان می جنگد.این تیم فعلا دوم است و در فصل پیش هم نایب قهرمان شد.

 

تراکتورسازی برای صعود از این گروه سخت باید در تمامی بازی ها امتیاز بگیرد.

 

این تیم پس از آمدن ارتوئرول سائلام ترکیه ای از سه بازی، هفت امتیاز گرفته و به نظر می رسد برای دیدار آسیایی خود آماده است.

 

الاهلی در فصل قبل در مرحله گروهی ذوب آهن را حذف کرد اما در یک چهارم نهایی توسط پرسپولیس حذف شد.

 

ترکیب این تیم که در سابقه اش سه قهرمانی در لیگ عربستان دیده می شود تقریبا همان ترکیبی است که مقابل پرسپولیس در ابتدای فصل بازی کرد.

 

سرهئی ربروف اوکراینی همچنان هدایت سبزپوشان جده را برعهده دارد. عمر السوما گلزن نام آشنای این تیم مصدوم است و در این دیدارها فعلا شرکت نمی کند.

 

الجزیره امارات و الغرافه قطر دیگر تیم های این گروه اند.

 

..................... آمــار .....................

 

الاهی و تراکتورسازی در سال ۲۰۱۵ هم گروه شدند. در تبریز ۲-۲ مساوی کردند در عربستان الاهلی دو-صفر برد.

 

الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا ۱۶ مرتبه با تیم‌های ایرانی بازی کرده است که حاصلش ۷ برد، چهار مساوی و پنج باخت است. این تیم پیش از این با تیم های پرسپولیس، ذوب آهن، نفت تهران، سپاهان، استقلال و تراکتورسازی تبریز بازی کرده است.  الاهلی در فصل گذشته در مرحله گروهی با ذوب آهن هم گروه بود که در هر دو بازی برنده شد. در یک چهارم نهایی هم با پرسپولیس به یک تساوی و یک باخت رسید.

 

تراکتورسازی هشت بار با تیم های عربستانی بازی کرده است. سابقه بازی با الشباب، الاهلی، الاتحاد و الاهلی را دارد. در این هشت بازی صاحب سه برد، چهار باخت و یک تساوی شده است.

منبع: وبسایت نود


..................... دو تقابل قبلی دو تیم در مقابل هم .....................

 


 

..................... پنج تقابل اخیر دو تیم .....................

 

تراکتور سازی: برد ، برد ، مساوی ، باخت ، باخت

 

الاهلی: برد ، مساوی ، برد ، برد ، بردارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار