• کد خبر:۷۵۴۶۴
نکونام به اندازه اسکوچیچ در نتایج ما سهیم است
  • ۱۹:۲۶
  • ۲۲/بهمن/۱۳۹۶

فرجی : برد دربی مهمترین برد فصل ما بود

مدافع خونه به خونه از پیروزی مقابل نساجی و شرایط تیمش صحبت کرد. ۳

به گزارش "دی اسپورت" , فرشاد فرجی در خصوص پیروزی خونه به خونه در دربی مازندران اظهار داشت: بازی خیلی مهمی را بردیم و 3 امتیاز با ارزش به دست آوردیم که به نظرم یکی از مهم‌ترین پیروزی‌های فصل ما بود و خوشحالم با دست پر از زمین خارج شدیم.

 

وی در مورد حواشی همیشگی دربی مازندران گفت: این مسائل همیشه وجود داشته ولی بازیکنان یاد گرفته‌اند تحت تاثیر جو قرار نگیرند و کار خودشان را بکنند. ما هم روی بازی خودمان تمرکز کردیم و فکر می‌کنم تک تک نفرات بهترین روز خودشان و بهترین بازی‌شان را در این دیدار داشتند.

 

مدافع خونه به خونه با اشاره به شرایط جدول عنوان کرد:‌ شرایط سختی است و از این به بعد باید به تک تک بازی‌ها برای ۳ امتیاز فکر کنیم تا در نهایت جواز صعود را بگیریم.

 

فرجی در مورد تغییرات کادرفنی و روی کار آمدن اسکوچیچ گفت: اسکوچیچ مربی کارنامه‌داری است و در فوتبال ایران توانایی‌های خودش را نشان داده است. ضمن اینکه از زحمات نکونام در بستن این تیم و کمک‌هایی که کرد تشکر می‌کنم و او هم قطعا به اندازه اسکوچیچ در نتایج امروز ما سهیم است.

 

وی در مورد دیدار نیمه نهایی جام حذفی هم خاطرنشان کرد: حقیقتش این است که الان زود است در مورد جام حذفی بخواهیم فکر کنیم و حرفی بزنیم. باید تمرکزمان روی دیدارهای باقی مانده لیگ باشد و بازی‌های سختی که از این به بعد داریم تا بتوانیم در آن موفق باشیم و جواز صعود بگیریم.

 

مدافع خونه به خونه در پایان گفت: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم که با کسب 3 امتیاز آن قدم بزرگی در مسیرمان برداشته‌ایم و امیدوارم به آن برسیم

 

منبع : خبرگزاری ایلناارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار