• کد خبر:۷۵۴۶۵
در گفت و گو با «دی اسپورت»؛
  • ۲۰:۰۵
  • ۲۲/بهمن/۱۳۹۶

هزار جریبی : اکسین مدعی اصلی قهرمانی است

بازیکن اکسین البرز گفت : با توجه به  بردهای پیاپی و روند رو به رشد اکسین ، مدعی اصلی قهرمانی شده ايم. ۶

سهیل هزار جریبی بازیکن اکسین البرز در خصوص شرایط کنونی خود و تیم اکسین البرز به خبرنگار "دی اسپورت" گفت : خدا را شکر در نیم فصل دوم هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ ذهنی در شرایط خوب و ایده آلی قرار دارم ، تمام تمرکزم این بوده که بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانم به تیمم کمک کنم.

به کمک هم تیمی ها و سایر بازیکنان روند رو به رشدی در پیش گرفته ام و از این موضوع خوشحال و راضی هستم و با قدرت همین روند رو به رشد را ادامه خواهم داد تا مسیر رو به رشدی که در آن قرار گرفته ام ادامه داشته باشد.

 

وی در خصوص پیروزی های اخیر اکسین در دیدارهای اخیر بیان داشت : با تلاش کادر فنی و کل مجموعه اکسین و تلاش همه بازیکنان توانستیم ۳ برد پیاپی را به دست بیاوریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.

 

هزار جريبي ادامه داد : شرایط تیم اکسین با بردهای پیاپی خیلی خوب و ایده آل شده است همه تیم با انگیزه و با نشاط در تمرینات شرکت می کنند و همه بازیکنان و مجموعه هم قسم شده ایم که این روند رو به رشد را ادامه دهیم.

 

او در خصوص اینکه اکسین مدعی قهرمانی شده است نیز گفت : در حال حاضر ما جزء مدعیان اصلی قهرمانی هستیم تیم اکسین در اول فصل هم بازیکنان خوب و با کیفیتی را جذب کرد و در نیم فصل دوم نیز بازیکنان خوبی به ما اضافه شدند و همدلی خوبی در تیم شکل گرفته است و همه بر این باور هستند که قطعا تیم اکسین به لیگ برتر صعود خواهد کرد. خدا را شکر که در جدول شرایط خوبی داریم با توجه به اینکه بازیکنان با تجربه ای را در اختیار داریم شرایط کنونی را خوب درک کرده و تمام تلاشمان را برای موفقیت و برای رسیدن به هدفی که در نظر داریم خواهیم کرد.

 

مهاجم اكسين در مورد دو دیدار آینده حساس و سخت بیرون از خانه برابر شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران اظهار داشت : دو دیدار سختی را با شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران بیرون از خانه در پیش رو داریم ، البته در لیگ یک دیدار و تیم آسانی وجود ندارد و همه دیدارها در لیگ به خصوص در نیم فصل دوم سخت است . امتیازگیری در نیم فصل دوم سخت است چرا که برخی تیم ها برای صعود و برخی تیم ها برای بقا می جنگند به همین دلیل امتیاز گیری در نیم فصل دوم به مراتب سخت تر از نیم فصل اول است تیم های شهرداری و نساجی از تیم های خوب لیگ یک هستند و از وجود هواداران پرشوری بهره می برند اما ما تیم اکسین هستیم و هدف ما صعود به لیگ برتر است و امیدوارم با نمایش خوب و تلاش همه بازیکنان انشا الله بتوانیم امتیازات لازم را از این دیدارها کسب نماییم

 

وی در پایان گفت : از برداران طاهری پور خصوصا نوید طاهری پور که تمام شرایط و امکانات برای تیم فراهم کرده اند تا تمرکز تمام بازیکنان روی تیم و موفقیت تیم باشد و دغدغه ای غیر از موفقیت تیم نداشته باشند ، انشا الله که در روند کاری خود موفق باشند. از کادر فنی خصوصا از علی لطیفی و تمام عوامل باشگاه و تیم که با جان و دل برای موفقیت تیم کار می کنند تشکر می کنم و در پایان از خانواده ام خصوصا از پدر و مادرم که در روزهای سخت فوتبالیم به من روحیه و انگیزه دادند و من را حمایت کردند تشکر می کنم دست آنها را می بوسمارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار