• کد خبر:۷۵۴۷۴
جدال برای بقا و صعود!
  • ۰۹:۲۸
  • ۲۳/بهمن/۱۳۹۶

پیش بازی ایرانجوان بوشهر _ فجر سپاسی شیراز

دی اسپورت: از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز دو تیم ایرانجوان بوشهر و فجرسپاسی شیراز به مصاف هم می روند. ۱۱

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز دو تیم ایرانجوان بوشهر و فجرسپاسی شیراز به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال ایرانجوان در هفته بیست و دوم رقابت ها در دیداری خارج از خانه موفق شد تیم صبای قم را با نتیجه پر گل چهار بر سه شکست دهد اما تیم فجر سپاسی در خانه مقابل تیم خونه به خونه با تساوی یک بر یک متوقف شد.

 

ایرانجوانی ها که فصل را خوب آغاز نکرده بودند و نتایج ضعیفی در ابتدای کار بدست آورده بودند پس از عملکرد خوبی که در یک مقطع از نیم فصل اول رقابت ها داشتند مجددا افت کرده اند، افتی که باعث شده در رده های انتهایی جدول رده بندی قرار گیرند و یکی از گزینه های سقوط به دسته پایین تر لقب گیرند، اما فجری ها بر خلاف حریف خود پس از شروع ضعیفی که داشتند در ادامه کار روند رو به رشدی را آغاز کردند و خیلی زود توانستند خود را به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر برسانند و حال در جستجوی راهی برای رسیدن به رده های بالای جدول رده بندی و کسب یکی از دو سهمیه صعود هستند.

 

بوشهری ها از بیست و دو دیدار گذشته پنج پیروزی، شش تساوی و یازده شکست را بدست آورده اند و با ۲۱ امتیاز در رده شانزدهم جدول جای دارند، شیرازی ها نیز ده پیروزی، شش تساوی و شش شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با ۳۶ امتیاز در مکان ششم جدول حضور دارند.

 

سرخ پوشان بوشهری تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و دو گل به ثمر رسانده اند در حالی که سی و پنج گل نیز دریافت کرده اند، آنها دومین خط دفاع ضعیف لیگ را در اختیار دارند، طلایی پوشان شیرازی نیز در تقابل با رقبا بیست و یک بار موفق به گلزنی شده اند و پانزده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار بیست و چهار امتیازی می شود و اگر چه تغییری در جایگاهش بوجود نمی آید اما به ادامه کار در هفته های آتی امیدوار می شود، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند آنوقت در صورت عدم نتیجه گیری سایر رقبا شانس صعودی چند پله ای را در جدول برای خود متصور خواهد بود.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گویارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار