• کد خبر:۷۵۵۰۴
مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛
  • ۲۲:۲۹
  • ۲۳/بهمن/۱۳۹۶

پیش بازی پرسپولیس - نسف قرشی؛ استارت سرخ ها با لذت میزبانی

طراح پوستر: سوشیانت نیک روش شروع پرسپولیسی ها در مقابل نماینده ازبکستان ۱۶

سه‌‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۶، هفته اول لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

 

پرسپولیس ایران- نسف قرشی ازبکستان (گروه C)

 

 ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران

 

به گزارش «دی اسپورت»؛ پرسپولیس فصل گذشته با رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به بهترین نتیجه خود در تاریخ این رقابتها دست پیدا کرد. قرمزها در نیمه نهایی در یک روز بد چهار-صفر به الهلال باختند و در بازی برگشت موفق به جبران نشدند.

 

پرسپولیس فردا دوباره به آسیا برمی‌گردد و قصد دارد مانند فصل گذشته یک مدعی باشد.

 

برخلاف سال ۲۰۱۷ این بار گروه پرسپولیس یک گروه مطلوب است. خبری از تیم‌های عربستانی نیست و سه تیم دیگر تیم هایی‌اند که پرسپولیس پتانسیل شکست دادن آنها را دارند.

 

نسف قرشی ازبکستان، الوصل امارات و السد قطر رقبای پرسپولیس‌اند، تیم‌هایی که پرسپولیس سابقه رویارویی با آنها را ندارد.

 

رقابت پرسپولیس و السد برای سرگروهی خواهد بود. پرسپولیس اگر می‌خواهد در مرحله بعد هم از مصاف با تیم های عربستانی معاف شود باید سرگروه شود. برای رسیدن به این هدف باید فردا در اولین گام نسف قرشی را شکست دهد.

 

بازگشت هواداران

 

اولین دیدار پرسپولیس یک دیدار مطلوب محسوب می شود؛ دیدار خانگی مقابل نسف قرشی ازبکستان. تیمی که در لیگ ازبکستان دوم شد و با شکست دادن حریف عمانی‌اش از پلی آف راهی مرحله گروهی شد.

 

نکته مهم این بازی حضور تماشاگران پرسپولیس است. پرسپولیس فصل قبل در شش دیدار میزبان بود اما تنها در دو بازی اجازه پیدا کرد به صورت کامل از تماشاگرانش استفاده کند.

 

فردا فرصت خوبی است که هواداران پرسپولیس ورزشگاه آزادی را پر کنند و یک برد آسیایی را جشن بگیرند.

 

نسف قرشی به دور از مسابقه

 

قهرمان لیگ ایران، این فصل قدرت بلامنازع لیگ ایران بوده و کیفیتش به مراتب بهتر از نسف قرشی است. پرسپولیس می تواند با ارائه یکی از بازیهای همیشگی‌اش به راحتی نسف قرشی را شکست دهد.

 

لیگ ازبکستان مدتی است که پایان رسیده و نسف قرشی که در این لیگ دوم شده از فرم بازی کردن دور است. این تیم در این دو ماهه تنها در یک دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده است. پرسپولیس باید از این فرصت استفاده کند.

 

نسف قرشی البته تیم دست پا بسته ای نیست. هدایت این تیم را روزیکول بردیف ازبک برعهده دارد. این تیم دو بازیکن صرب،یک بازیکن تاجیک و یک بازیکن روس دارد.

 

دراگان چران صرب در فصل قبل با ۱۹ گل در رده دوم گلزنان برتر لیگ ازبکستان قرار گرفت.

 

غایبان پرسپولیس

 

پرسپولیس برای بازی فردا کاملا آماده است. در جمع قرمزها احمد نوراللهی آسیب دیده است و به این بازی نمی رسد. ترکیب پرسپولیس هم احتمالا همان ترکیب بازی با صنعت نفت خواهد بود. احتمال بیشتر بازی کردن کمال کامیابی نیا البته وجود دارد ولی محسن مسلمان بعید است به این زودی با روی خوش برانکو روبرو شود.

 

آمار

 

نایب قهرمان لیگ ازبکستان در چهار مصافش با ایرانی ها صاحب دو برد، یک مساوی و یک باخت شده است. این تیم با پرسپولیس بازی نداشته است.

 

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شش بار با تیم های ازبک بازی کرده که صاحب دو برد، یک تساوی و سه باخت شده است.

منبع: وبسایت نودارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار