• کد خبر:۷۶۱۴۹
  • تعداد نظرات: ۱نظر
اختصاصی دی اسپورت،
  • ۲۱:۰۰
  • ۱۱/اسفند/۱۳۹۶

شروع ضعیف اروندی ها در گام نخست

دی اسپورت:هفته نخست مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم با باخت اروند آغاز شد. ۵

به گزارش"دی اسپورت"،هفته نخست از مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم برگزار شد و در یکی از مهم ترین این دیدارها اروند پر ادعا در امیدیه به مصاف نفت این شهر رفت.

 

در حالت کلی با نگاهی به مهره های تیم اروند خرمشهر انتظار می رفت شاگردان عیسی زاده کار سختی را مقابل اروند داشته باشند اما اروندی ها اصلا در قامت یک مدعی ظاهر نشدند و بازیکنان و کادر این تیم برخلاف تصور کاری از پیش نبردند.

 

از آن جا که اروند در گروه نخست لیگ دسته دوم تیمی مدعی نشان داده بود و حتی اختلاف چندین امتیازی ایجاد شده باعث شد این تیم خیلی زودتر صعودش به دور دوم را قطعی کند این گمانه پیش می آید که شاید گروه نخست از لحاظ کیفی و فنی از سطح پایینی برخوردار بوده که این چنین صدرنشین پیشتاز آن در هفته نخست با اینکه دقیقه70گل میخورد اما نمی تواند حتی کار را به تساوی بکشاند و با این کادر و بازیکنان که کارنامه دار هستند حتی نمیتواند خطر آنچنانی را نیز ایجاد کند.

 

هفته بعد نیز تیم اروند باید در خانه از خوشه طلایی ساوه پذیرایی کند با این که ساوه ای ها هفته گذشته در لحظات پایانی کار را به تساوی کشاندند اما از آن جا که این تیم نیز از گروه سوم به مرحله پایانی راه یافته میتوان پی برد که اروند حتی در خانه نیز با این نمایش ضعیف کار سختی را خواهد داشت.

 

باید منتظر بود و دید تیم پرمهره اروند آیا میتواند در مرحله دوم نیز به مانند مرحله نخست مدعی باشد یا خیلی زود این تیم از گردونه رقابت برای صعود خارج می شود.

 

هفته دوم از مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم سه شنبه 15اسفند ماه96در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد.نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
خرمشهری ساکن تهران
-
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
0
0
همه تیمها هم کادرفنی وهم تیم خودرا تقویت کردند اما دریغ ازیک تغییر اساسی درتیم کارون اروندخرمشهر.سرمربی این تیم علوی بود وخوب نتیجه میگرفت عیسی زاده دیگه کیه.آقا جان چرا محمد چراغی آقای گل لیگ 2رادوباره جذب نمیکنید؟همه تیمهای لیگ2ازسرمربی معروف ونام آشنا استفاده میکنند چرا این تیم درجا میزنه. تیم رستاخیز یادت بخیر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار