• کد خبر:۷۶۳۴۵
در هفته دوم رقابتهای لیگ دسته دوم تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برابر شاهین شهرداری بوشهر تن به شکست داد. ۵۸

به گزارش «دی اسپورت»؛ در ادامه مسابقات لیگ دسته دومفوتبال باشگاههای کشور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در ورزشگاه تختی این شهر برابر شاهین شهرداری بوشهرتن به شکست داد.


شهرداری بندر عباس1⃣ - شاهین شهرداری بوشهر 4⃣

⚽️گلها : میلاد صارمی (53 , 64 , 85) و  محمد محبی (62)

 

 

تقابل دو تیم مدعی گروه دوم در نیمه اول بدون گل خاتمه یافت. تنها اتفاق مهم این نیمه اخراج مدافع شهرداری بندرعباس بود که باعث شد تا تیمش نیمه دوم را 10 نفره دنبال کند. شاهینی ها با استفاده از 10 نفره بودن بندری ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه 50 توسط میلاد صارمی به گل رسیدند. تیم میزبان علارغم 10 نفره بودن توانست این گل را در کمتر از 15 دقیقه پاسخ دهد اما محمد محبی 3 دقیقه بعد گل دوم را وارد دروازه بندری ها کرد تا شوک بزرگی به میزبان وارد شود.

در ادامه میلاد صارمی روز خوب خودش را با به ثمر رسانده گلهای دوم و سوم تکمیل کرد تا ضمن هت تریک دومین پیروزی ارزشمند را برای بوشهری ها به ارمغان بیاورد.

تیم شاهین در هفته سوم روز 21 اسفندماه میزبان پالایش آبادان خواهد بود و شهرداری بندرعباس نیز در گچساران به مصاف نفت و گاز خواهد رفت.

 

اسامی داوران :
مجتبی مختاری - مرتضی هوشیار - سعید زیبا - علی سام - ناظر داوری : کهوری

 

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر:
جاسم یاسرالهی، مهدی رمضان زاده، محسن ارزانی، مهدی طاهری، امید سلطانی ، میلاد فیاض بخش، میلاد شعبانلو (مجید خدابنده لو) ، عباس پور خسروانی، میلاد صارمی، محمد محبی و شاهین بالیجانی (حسن پولادی)

 

مطلب مرتبط:

برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم

 

نتایج هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم+جدول

 

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار