• کد خبر:۷۶۳۴۶
سردار بوکان 2️⃣ - پالایش آبادان 1️⃣
  • ۱۸:۰۰
  • ۱۵/اسفند/۱۳۹۶

پرشورهای لیگ دو به جدول بازگشتند

تیم فوتبال سردار بوکان با پیروزی مقابل پالایش آبادان به صف مدعیان پیوست. ۴۳

به گزارش «دی اسپورت»؛ در هفته دوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم پرطرفدار غرب کشور در دیداری خانگی مقابل پالایش آبادان به پیروزی 2 بر یک دست یافت.

سرداری ها که برای جبران شکست هفته اول مقابل چشمان هواداران پرشور خود به میدان آمده بودند در دقیقه 10 توسط ایمان شیرازی از حریف پیش افتادند تا نیمه نخست را با پیروزی به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازهم تیم میزبان بود که توانست توسط جابر نصیری به گل دست یابد تا مزد برتری خود را بگیرد. نفتی ها نیز برای جبران گلهای خورده تلاش زیادی داشتند اما در نهایت توانستند یکی از گلها را جبران کنند و شکست را متقبل شدند.

با این پیروزی سردار 3 امتیازی شد و در جایگاه چهارم و اختلاف با تیم دوم جدول را به عدد یک رساند. پالایش آبادان نیز با قبول دومین شکست بدون امتیاز همانند شهرداری بندرعباس در قعر جدول قرار گرفت.

شاگردان پیروز قربانی روز دوشنبه 21 اسفندماه در رشت می بایست به مصاف داماش بروند و تیم پالایش آبادان در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری خواهد رفت.

 

اسامی داوران:
1⃣ داور وسط : سید رحیم حسینی
2⃣ کمک داور اول : محمد حسن غفار زاده
3⃣ کمک داور دوم : امیر زوارقی
4⃣ داور چهارم : امیر پور فتحی
5⃣ ناضر داوری : حسین نیرویار

 

 

ترکیب سردار بوکان:
امیر پارسازاد ، حبیب افرا ،  محمدچهارمحالی ،  عباس کندل ،  سامان نورمحمدی ، امیرعباسی ، علی مطوری ،  سیروان قربانی ، ایمان شیرازی ، سعیدعبدالله پور ، جابرنصیری

 

 

مطلب مرتبط:

برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم

 

نتایج هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم+جدول

 

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار