• کد خبر:۷۶۳۶۹
فجر سومین قربانی راه آهن خواهد بود؟
  • ۰۹:۴۲
  • ۱۹/اسفند/۱۳۹۶

پیش بازی راه آهن تهران - فجر سپاسی شیراز

دی اسپورت: از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم راه آهن تهران و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم می روند. ۲۷

به گزارش خبرگزاری"دی اسپورت": در چهارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14:45 دو تیم راه آهن تهران و فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه اکباتان تهران به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم فوتبال راه آهن در هفته بیست و ششم مسابقات موفق شد مقابل تیم صبای قم به برتری دست یابد و علاوه بر کسب دومین پیروزی فصل دومین بازی متوالی را نیز با برد پشت سر بگذارد، تیم فجر سپاسی نیز در خانه با حساب دو بر یک از سد تیم شهرداری ماهشهر گذشت تا علاوه بر حفظ جایگاه خود در جدول فاصله امتیازاتش با سایر مدعیان را نیز کمتر کند.

 

راه آهنی ها که در این فصل بدلیل مشکلات مالی اوضاع چندان جالبی نداشتند و نتایج بسیار ضعیفی را نیز کسب کرده بودند در دو بازی اخیر مقابل حریفان به برتری دست پیدا کردند و حال لرزه بر اندام سایر رقبا انداخته اند، گویا راه آهنی ها از خواب زمستانی بیدار شده اند و بدنبال کسب حداکثر امتیازات در دیدارهای باقی مانده هستند و مهمتر از همه اینکه حالا جوانان این تیم با انگیزه تر از قبل کار خواهند کرد. فجری ها نیز که در نیم فصل دوم عملکرد بسیار خوبی داشته اند رفته رفته فاصله امتیازات خود را با تیم های صدرنشین کاهش داده اند و با پیروزی هایی که در بازی های خود بدست می آوردند در صدد راهیابی به لیگ برتر هستند، هدفی که باید منتظر ماند و دید این بار تحقق پیدا می کند یا خیر.

 

طلایی پوشان تهرانی از بیست و شش دیدار گذشته دو پیروزی، چهار تساوی و بیست شکست را بدست آورده اند و با 10 امتیاز در قعر جدول رده بندی مسابقات حضور دارند، طلایی پوشان سیرازی نیز سیزده پیروزی، هفت تساوی و شش شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 46 امتیاز در رده چهارم جدول جای دارند.

 

تیم راه آهن تا بدین جای کار در مصاف با حریفان یازده گل به ثمر رسانده در حالیکه سی و نه گل نیز دریافت کرده است، تیم فجر نیز در تقابل با رقبا بیست و هشت بار موفق به گلزنی شده است و هفده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است، این تیم در حال حاضر صاحب دومین خط دفاع برتر لیگ است.

 

تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و عدم نتیجه گیری تیم صبای قم می تواند یک پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند و در صورت ناکامی تیم بادران در کسب نتیجه لازم می تواند به رده دوم جدول راه یابد.

 

 

نویسنده: سید مهدی حق گوی

 

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار