• کد خبر:۷۶۵۲۵
  • ۱۱:۵۰
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

پیش بازی آرسنال - واتفورد

دو تیم آرسنال و واتفورد، امروز در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ۱۳

به گزارش «دی اسپورت»؛ آرسنال روزهای خوبی را در لیگ برتر پشت سر نمی‌گذارد و روند بسیار ضعیفی را طی می‌کند. آنها سه بازی پیاپی است که شکست خورده اند و در مجموع 6 بازی اخیرشان، 4 شکست به ثبت رسانده اند که نشان از وضعیت بسیار ضعیف انها دارد. با این حال آرسنال در لیگ اروپا موفق شد میلان را 2-0 شکست دهد و به روند شکست‌های اخیر خود پایان دهد. آنها امیدوارند این پیروزی باعث تغییر مسیر شده و توپ‌چی ها در ادامه فصل نتایج بهتری کسب کنند.

در آن سو، واتفورد با 36 امتیاز در رده دهم قرار گرفته و 9 امتیاز با آرسنال فاصله دارد. آنها در 6 بازی اخیرشان، 3 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست به ثبت رسانده اند و روند نسبتا خوبی را طی کرده اند. حال تقابل آنها با آرسنال می‌تواند یکی دیگر از دیدارهای دیدنی لیگ برتر را رقم بزند.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای آرسنال و 3 پیروزی برای واتفورد به دست آمده که این نتایج نشان می‌دهد تقابل‌های این دو تیم همواره با بازی‌های دیدنی همراه بوده است. کارورلا و لاکازت به صورت حتمی این بازی را از دست خواهند داد و حضور مونرئال، کولاسیناچ، بیرین و چبمبر مشخص نیست. در آن سو واتفورد غایبین پرشماری دارد که از مشهور ترین آنها می‌توان به جرارد دلوفئو، تام کلورلی و جروم سینکلیر اشاره کرد.

ترکیب احتمالی

پیش بازی آرسنال - واتفوردارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار