• کد خبر:۷۶۵۴۰
  • ۱۲:۳۸
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

تاج: از فوتسال خیلی راضی‌ام

 جلسه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری فوتسال با مسوولان فدراسیون فوتبال از ساعت ۹:۴۵ صبح یک‌شنبه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد. ۳

به گزارش «دی اسپورت»؛ مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در ابتدای جلسه بیان کرد: از فوتسال ایران جز قهرمانی در آسیا انتظار دیگری نیست. این اتفاق از یک پول کم که مدیریت خوبی شد و پیروزی کسب کرد در فوتسال افتاده است. ما جلوتر از کشورهایی مثل کره جنوبی و قطر هستیم که پول حرف اول را می‌زند. از فوتسال خیلی راضی‌ام چون مسیر خوبی را ‌می‌رود.

او افزود: جلسه‌ای با صدا و سیما داشتیم و قرار شده بازی‌های فوتسال و فوتبال ساحلی پخش شود. هم‌چنین زمین چمن کمپ تا قبل از جام ملت‌های آسیا آماده می‌شود.

کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال نیز بیان کرد: آن‌چه باعث دلگرمی ماست چک سفید امضای تاج است که به فوتسال داده است. ما به دنبال خودکفایی و استقلال در فوتسال هستیم. بخشی از این موضوع به حق پخش و تبلیغات برمی‌گردد. ما هم‌چنین به دنبال پخش اینترنتی تمام بازی‌ها هستیم. ایران تنها کشوری در آسیاست که تیم‌های ملی جوانان آقایان و خانم‌ها را دارد. هم‌چنین فوتسال ایران به دنبال استاندارسازی باشگاه‌هاست و ۸۰ درصد از درآمدها به باشگاه‌ها می‌رسد. هزینه‌ها و درآمدها نیز از سوی خزانه‌داری سازمان لیگ فوتسال شفاف‌سازی خواهد شد.

کفاشیان هم‌چنین با بیان این که تاج اختیار تام به او داده است، گفت: آقای تاج در سایر بخش‌ها ریز شده و خودش ورود می‌کند اما در فوتسال به ما اطمینان کرده است. از این پس نیز می‌خواهیم با خودکفایی، کم‌تر مزاحم فدراسیون شویم.

در این جلسه مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، علیرضا سهرابی و عباس ترابیان حضور داشتند.

هم‌چنین از باشگاه‌ها نیز مجید حلاجی (مدیر تاسیسات دریایی)، علی مرتضایی و اکبر تقوی (مدیر و سرپرست فرش‌آرای مشهد)، رسول قلی‌زاده (مدیر آتلیه طهران قم)، سعید نجاریان (مدیر شهروند ساری) و اکبر قاسمی (سرپرست مقاومت قرچک) به جلسه آمده بودند اما از ۹ باشگاه دیگر، نماینده‌ای در جلسه نبود!ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار