• کد خبر:۷۶۵۴۴
مدیر عامل برق جدید شیراز؛
  • ۱۴:۱۱
  • ۲۰/اسفند/۱۳۹۶

ابهشت : تیم برق را متحول کرده ایم

مدیرعامل جدید باشگاه برق شیراز گفت: این تیم دوران رکود خود را پشت سر گذاشته و هم اینک متحول شده است. ۵

به گزارش "دی اسپورت" ، غلامرضا آبهشت در خصوص مشکلات و حواشی باشگاه برق جدید شیراز اظهار داشت : تا چندی پیش مشکلات بسیاری گریبان باشگاه تازه تاسیس شده برق جدید شیراز را گرفته بود که این امر ناشی از عدم حضور سرمایه گذار این باشگاه در صحنه بود.

 

وی اضافه کرد : در مقابل برخی بازیکنان این تیم که باند تشکیل داده بودند برابر با آیین نامه کمیته انضباطی باشگاه برخورد کردیم و چهار بازیکن اصلی هم از ادامه تمرینات منع شده اند تا تکلیف آنها بعدا مشخص شود.

 

مدیرکل سابق تربیت بدنی فارس ادامه داد: متاسفانه قرار داد ها غیرمعقول بسته شده و تعداد بازیکنان بسیار زیاد است با این حال تاکنون 30 درصد از قرار دادها پرداخت شده است.

 

آبهشت گفت : برای بر طرف کردن مشکلات این باشگاه که حاشیه های زیادی هم داشت، کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان فارس همکاری بسیار خوبی انجام داده و این امیدواری وجود دارد با حمایت دیگر مسئولان بتوانیم تیم برق جدید را در یک برنامه زمان بنده شده به لیگ برتر برسانیم

 

وی بیان کرد : رحمان رضایی، بازیکن سابق تیم ملی ایران که حدود سه هفته است مربیگری این تیم را بر عهده گرفته با کادر فنی خود نیز تحولات خوبی ایجاد کرده و این امیدواری وجود دارد برق جدید شیراز در پایان لیگ به رده های بالای جدول که در نیم فصل اول حضور داشت، باز گردد

 

منبع : ایرناارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار